חיפוש

איפור גם לנערות

אין ספק שאיפור אינו נחלתן הבלעדית של נשים בוגרות, אלא הפך כדרך ביטוי גם אצל נערות אשר חשיפתן והתעסקותן באיפור אינה שמורה רק לפורים. מודעותן של הנערות לנושא זה, הביא אותן להשקיע באיפור גם לאירועים אחרים בהם הן מבלות. בשונה מנשים בוגרות ישנם מספר טיפים ונושאים שחשוב להכיר בכל הנוגע לנושא האיפור של נערות

X
כל הסיפור
קנו עכשיו
חוות דעת גולשים

כהתחלה - חשוב לא להגזים ולהעמיס באיפור

התלהבותן של הנערות מהמבחר ומהמגוון הרחב של מוצרי האיפור עלול להביא חלק מהן לעשות שימוש מוגזם ועמוס במוצרי האיפור, לבטח למול חוסר ניסיונן בתחום זה. על מנת לרסן את השימוש אצל נערות, יש ומומלץ להתלוות אליהן לקניית מוצרי האיפור ואף להגדיר בטרם הקנייה מהם מוצרי הבסיס שחשוב שיהיו ברשותן. 

 

לגבי האיפור עצמו מומלץ כמובן להתחיל עם איפור עדין כשכל פעם ניתן לחדד ולהוסיף אלמנטים נוספים לאיפור המתאים נקודתית לאותה נערה. איפור עמוס, מוגזם ובולט ייצור מראה מבוגר או מקושקש ולכן יש להקפיד על חוקי איפור ברורים. כך למשל יש להניח את האיפור בצורה קלילה שכן אצל הנערות העור צעיר ומתוח (אין להן קמטים או כתמי שמש) ולכן אין צורך באיפור כבד. אלא רק בבסיס ומעט הדגשה עם סומק.

 

מה חשוב שיהיה בערכת האיפור של נערה מתבגרת?

בתור התחלה חשוב ליצור לנערה מתבגרת ערכת איפור בסיסית התאפשר לה ליהנות ולהכיר באופן הדרגתי עולם זה. ההמלצה היא על ערכת איפור הכוללת: ליפסטיק עמיד בגוון טבעי או גלוס שקוף, סומק עדין ללחיים, מסקרה בגוון חום לריסים וצלליות בגוונים ניטרליים.

 

בגילאים אלו חשוב עד מאוד להימנע מאיפור המעניק מראה מעושן, שימוש בשפתון אדום הנחשב לצבע חושני או שפתון בצבע סגול-חציל המיועד להעניק מראה מבוקר ואלגנטי אשר אינו מתאים לתיכון

 

ניקוי וטיפול בעור שומני

נערות מתבגרות רבות סובלות בתקופת ההתבגרות מעור שומני אף בטרם החלו אצלן פצעי הבגרות. במסגרת חשיפת הנערות לנושא האיפור, חשוב ללמדן במקביל את נושא ניקוי, טיפול ושמירה על עור פנים בריא ונושם, לבטח כשהן מתחילות להיחשף למוצרי האיפור השונים בשוק.

 

בין היתר, יש להדריך הנערות לעשות שימוש נכון במוצרי הטיפוח והניקוי המיועדים לעור הפנים בעת הסרת האיפור ולהתאים לכל נערה את המוצרים בהתאם לרמת העור השומני שלה וכמובן להתאים קרם פנים הנכון עבור עורה הצעיר. 


עת הגיעו לפניהן של הנערות פצעי הבגרות, מומלץ לרכוש גם מייק אפ, פודרה ובמידת הצורך גם קונסילר בכדי לטשטש ולהעלים את הפצעים המופיעים על הפנים בצורה עדינה מבלי להעמיס יותר מידי איפור, כשבסוף היום חשוב לזכור ולנקות את הפנים היטב עם מי פני וחלב פנים ואף להשתמש בסבונים המיוחדים לייבוש הפצעים בפנים. 


איפור לבית הספר

נערות רבות יתקלו בהתנגדות חלקית או מלאה בכל הנוגע לאפשרות האיפור בבית הספר. חשוב כמובן לכבד את נהלי בית הספר ולהסביר לנערות מדוע בית הספר רואה לנכון להגביל את השימוש באיפור. מעבר לכך, בבתי הספר המאפשרים איפור, חשוב שנערות ייקחו בחשבון את נושא האיפור בימים בהן הן נמצאות בפעילות ספורטיבית ויערכו בהתאם. 

עוד ב-חדש בטיפוח:
הפרטים שלי
הרשמה והתחברות:
לקוח חדש
לקוח רשום בויטרינה
או באמצעות:
שכחתי סיסמא
הרשמה לניוזלטר
תחומי עניין
פרסום בויטרינה

בעלי עסקים, מנהלי פרסום, יזמים ומקדמי אתרים - יש לכם מוצר או שירות חדש ומעניין? שימו אותו בויטרינה! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

תודה! הטופס התקבל בהצלחה.
צור קשר
תודה! הטופס התקבל בהצלחה.