חיפוש

אי המתים של ניו יורק

עקב מספר הקורבנות הגבוה בניו יורק ותנאי הסגר, מתקשים בעיר להתמודד עם סידורי הקבורה לאלפי הנפטרים ומעברים אותם לקבר המונים באי הארט

X
כל הסיפור
קנו עכשיו
חוות דעת גולשים

בזמני שגרה, מועברות מדי יום 24 גופות לאי הארט - מתחם מיוחד המכונה "אי המתים" ומיועד לקבורת בני אדם שאין להם קרובים או בני משפחה או שכאלה שלא יכולים לממן לוויה ומצבה. אלא שבזמני קורונה, מגיעות לקבורה באי מאות גופות מדי יום. בימים האחרונים, עקב מספר הגופות הגדול, נחפרו באי עוד שני בורות ארוכים ועמוקים שמטרתם להכיל את ארונות הקבורה הרבים. אחת הסיבות להגעת מספר רב של ארונות קבורה למתחם הוא מדיניות חדשה עליה החליטו לאחרונה הרשויות, לפיה גופות של נפטרים לא ימתינו יותר מ-14 יום בחדרי הקירור - והן יועברו לקבורה תוך זמן קצר יותר. 

אי המתים ניו יורק

עקב המצוקה בבתי הקברות, הציע ראש עיריית ניו יורק, ביל דה בלאסיו, שגם גופות של נפטרים בעלי משפחות יועברו באופן זמני למתחם האי ולא ייקברו בקברים המוניים. בהמשך, יוכלו בני המשפחות לאתר את מקום הקבורה של יקיריהן ולאחר תום המשבר, יעבירו אותם לאתר קבורה קבוע. 

 

מספר הקורבנות מנגיף הקורונה בארצות הברית מתקרב ל-17 אלף - הגבוה ביותר מכל מדינה אחרת בעולם - כשבניו יורק לבדה, המספר כבר חצה את 3,500 הנפטרים - מספר גבוה יותר מקורבנות אסון התאומים.

 

 

עוד באותו נושא:

מרגישים עקצוצים בעור בכל הגוף? אולי יש לכם קורונה >> 

האם נגיף הקורונה פותח במעבדות בסין?  לכתבה >>

תביעה ייצוגית הוגשה נגד סין בגין הפצת נגיף הקורונה בישראל >>

האם יש קשר בין התפרצות הקורונה לרשת הסלולרית 5G?  >>

הקורונה פוגעת בנושאת מטוסים גרעינית אמריקאית >> 

חיות ברחובות - כך השתלטו בעלי החיים על המרחב הציבורי >>

האם לסין יש תרופה נגד הקורונה?  לכתבה >>

 

עוד ב-ימי קורונה:
הפרטים שלי
הרשמה והתחברות:
לקוח חדש
לקוח רשום בויטרינה
או באמצעות:
שכחתי סיסמא
הרשמה לניוזלטר
תחומי עניין
פרסום בויטרינה

בעלי עסקים, מנהלי פרסום, יזמים ומקדמי אתרים - יש לכם מוצר או שירות חדש ומעניין? שימו אותו בויטרינה! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

תודה! הטופס התקבל בהצלחה.
צור קשר
תודה! הטופס התקבל בהצלחה.