חיפוש

בוקר חדש

אסף כדורי טעם את דגני הבוקר החדשים של תלמה, "דליתות" ו"דליתפוח" וחזר עם תובנות וציון לוהט במדד ויטרינה. כמה הוא נתן להם?

X
כל הסיפור
קנו עכשיו
חוות דעת גולשים
תלמה משיקה שני מוצרים חדשים בתחום דגני הבוקר: דליתפוח: פתיתי חיטה מלאה ואורז בתוספת אשכולות גרנולה, מטבעות בטעם יוגורט וחתיכות תפוח בקינמון וגם דליתות: פתיתי חיטה מלאה ואורז בתוספת אשכולות גרנולה, מטבעות בטעם יוגורט וחתיכות תות.

בדיקת המערכת:

למען האמת, אם להיות כנים, שקיבלנו את דגני הבוקר אמרנו לעצמנו "אוי נו, עוד דגני בוקר עם תוספת כלשהי..." אבל כשפתחנו והתחלנו לזלול אמרנו לעצמנו "רגע, יש פה משהו אחר". אנחנו לא נוהגים להלל דגני בוקר או להתלהב יתר על המידה אז תסלחו לנו לרגע: זה מעולה!!! איפה הייתם עד היום?! המוצר הוא בעצם שילוב של גרנולה+דגני בוקר+חתיכות פרי+ שוקולד והכל פשוט כיף בפה! נהדר להיתקל בגושי הגרנולה ובשוקולד. בבחירה בין השניים, אהבנו יותר את התות כי הוא מורגש יותר. היינו מוסיפים קצת יותר קינמון למהדורת התפוח. יש לציין שחיסלנו את הרוב בלי חלב, אבל גם עם חלב זה מצוין. ועוד הערב קטנה לסיום: היינו מעדיפים אם היה שם פחות סוכר ופחות שומן צמחי.

ציון במדד ויטרינה: 9.0

דגני הבוקר החדשים של תלמה: דליתפוח ודליתות

איפה: להשיג ברשתות השיווק ובחנויות הפרטיות Hadmaya_DELI_Apple_300
עוד ב-תזונה, בריאות וכושר:
הפרטים שלי
הרשמה והתחברות:
לקוח חדש
לקוח רשום בויטרינה
או באמצעות:
שכחתי סיסמא
הרשמה לניוזלטר
תחומי עניין
פרסום בויטרינה

בעלי עסקים, מנהלי פרסום, יזמים ומקדמי אתרים - יש לכם מוצר או שירות חדש ומעניין? שימו אותו בויטרינה! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

תודה! הטופס התקבל בהצלחה.
צור קשר
תודה! הטופס התקבל בהצלחה.