חיפוש

בקבוקים ומוצצים

שני מוצרי תינוקות חדשים הגיעו לידיה של סתיו ברגר לבדיקה - מחזיק למוצצים ובקבוק חדש. להלן התוצאות.

X
כל הסיפור
קנו עכשיו
חוות דעת גולשים

להיות הורה בעידן שלנו זה מספיק מסובך גם בלי כל העזרים שצריך לתפעל מסביב. היום אני רוצה להתייחס לשתיים מאבני היסוד של הציוד לתינוק: בקבוקים ומוצצים. ראשית - המוצץ. אני לא רוצה לחשוב על תיק המעצבים שיכולתי לרכוש במחיר כל המוצצים שאיבדתי. לדעתי הם הקימו מושבה יחד עם מכסי הטאפוור שלי וגרביים בודדים - לעניינינו, מוצץ הוא דבר קריטי אך נוטה ללכת לאיבוד באותה מידה. חברת מוצרי התינוקות MAM שועה לקולות ההורים המתוסכלים עם פטנט חדש שגם מגיע עם עיצוב מדליק. מחזיק המוצץ של MAM תוכנן במיוחד לשימוש בטוח של התינוק, עם לולאה גמישה וחזקה המתחברת לטבעת הסיליקון של מחזיק המוצץ. המחזיק אינו בלעדי לשימוש עם מוצרי MAM, אלא גם לטבעות של מוצצים ונשכנים אחרים. ניתן להתאים באופן אישי את התפסן המקנה שליטה באורך השרוך, ולהורים האופנתיים בינינו ניתן לבחור בין עיצובים שונים וחדשים. אם בעבר חששתי משימוש במחזיקי מוצץ סביב צוואר התינוק, כעת כשניתן לשלוט באורך הרצועה מדובר באביזר חובה לתינוק השובב ולהורה המפוזר - מומלץ במיוחד לטיולים בחוץ בהם אין אפשרות לשטוף את המוצץ וחשוב לשמור על היגיינה.

ציון במדד ויטרינה: 8.2

  מחזיק מוצץ שלא יברח לך המוצץ - מזיק המוצצים של MAM   בקבוקים הם נושא כאוב אחר... בעיקר ההרכבה שלהם. לקום בלילה עם עיניים טרוטות זה מספיק קשה, אז להתחיל להרכיב בקבוק מרובה חלקים זה בכלל אובדנות מבחינתי. מצד אחד זה טוב שכל החלקים ניתנים לפירוק (מסיבות של סטריליזציה) אבל מצד שני זה מסרבל ביותר. בקבוק אוונט קלאסי+ האהוב והפופולרי מתחדש עכשיו ויוצא עם גרסא ללא טבעת הברגה! אותה טבעת סיליקון שגם מעכבת את תהליך הרכבת הבקבוק - וחשוב מכך - אם שוכחים אותה הפיה לא נאטמת כראוי וכל הנוזל נשפך. האמינו לי שלנקות תינוק רטוב וזועם באמצע הלילה כי שכחת את הטבעת זה לא נעים... כעת, בקבוק אוונט קלאסי+ הוא קל יותר להרכבה, וכבונוס גיליתי גם כי הוא משלב טכנולוגיית אנטי-קוליק מתקדמת שהוכחה כיעילה להפחתת גזים.   אני שמחה מאוד לגלות כי חברות מוצרי התינוקות חושבות עלינו ההורים ללא לאות ומנסות לפתח מוצרים קלים יותר לשימוש, לתפעול ולניקיון. מומלץ גם כמתנות להורים חדשים והיסטריים.

ציון במדד ויטרינה: 9.2

כמה: מחזיק מוצץ של מאם - 35 ש"ח מחיר מומלץ בקבוק אוונט קלאסי+ - 44.90 ש"ח מחיר מומלץ איפה: ברשתות הפארם ובחנויות המתמחות

עוד ב-עולם התינוקות:
הפרטים שלי
הרשמה והתחברות:
לקוח חדש
לקוח רשום בויטרינה
או באמצעות:
שכחתי סיסמא
הרשמה לניוזלטר
תחומי עניין
פרסום בויטרינה

בעלי עסקים, מנהלי פרסום, יזמים ומקדמי אתרים - יש לכם מוצר או שירות חדש ומעניין? שימו אותו בויטרינה! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

תודה! הטופס התקבל בהצלחה.
צור קשר
תודה! הטופס התקבל בהצלחה.