חיפוש

האווירון של אלון

מתוך הילדות שלו מביא מני דגן את סיפורו של אלון - ילד שלא יודע למה להתחפש בפורים והוריו נחלצים לעזרתו. קצת על המחבר ועל הספר וגם הזדמנות עבורכם לתמוך ולהיות חלק מפרויקט ההוצאה לאור

X
כל הסיפור
קנו עכשיו
חוות דעת גולשים

מני דגן, בן 33 ואב לשלושה ילדים, נולד עם C.P - סיבוך בלידה שנובע מחוסר אספקת חמצן למוח. כתוצאה מכך הוא סובל מצליעה וידו השמאלית כמעט ואינה מפקדת בכלל. הוריו של מני דאגו תמיד לתת לו את ההרגשה שהוא ילד רגיל ככל הילדים ושהנכות שלו לא תמנע ממנו להגשים כל דבר שהוא רוצה לעשות. בהשראת העזרה והתמיכה של הוריו, הוא כתב את ספר הילדים החדש 'האווירון של אלון' - סיפור על נוכחותם ודאגתם האינסופית של הורים לילדיהם. הילד אלון, שלא מוצא רעיון לתחפושת לחג הפורים, מתחיל לדאוג ולהסתבך עם עצמו, אך עד מהרה הוריו משנסים מותניים ובכל כוחם עוזרים לו למצוא רעיון ולהתקין תחפושת מקורית ויפה - אווירון. המסר של הספר עבור הילדים הוא פשוט וחשוב - תמיד יש לכם על מי לסמוך בכל עניין, אך יחד עם זאת זכרו תמיד להוקיר תודה ולהעריך את המאמצים הוריכם למלא כל חסרונכם. את הספר החדש דגן כתב ואייר בעצמו ועכשיו, בשביל להגשים את החלום ולהוציא אותו לאור, הוא פתח פרויקט באתר מימון ההמונים הד סטארט, בו הוא מבקש לגייס 26,000 ש"ח. אתם מוזמנים להיכנס לדף הפרויקט בהד סטארט ולהיות חלק מתהליך ההוצאה של הספר.  

עוד ב-ספרי ילדים ונוער:
הפרטים שלי
הרשמה והתחברות:
לקוח חדש
לקוח רשום בויטרינה
או באמצעות:
שכחתי סיסמא
הרשמה לניוזלטר
תחומי עניין
פרסום בויטרינה

בעלי עסקים, מנהלי פרסום, יזמים ומקדמי אתרים - יש לכם מוצר או שירות חדש ומעניין? שימו אותו בויטרינה! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

תודה! הטופס התקבל בהצלחה.
צור קשר
תודה! הטופס התקבל בהצלחה.