חיפוש

חקר את הקשר בין הקורונה ל G5 ונרצח

פרופסור אמריקאי ממוצא סיני שחקר את הקשר שבין רשת הסלולאר להתפרצות הקורונה, נמצא מת בדירתו במה שנראה כמקרה רצח והתאבדות

X
כל הסיפור
קנו עכשיו
חוות דעת גולשים

פרופסור מאוניברסיטת פיטסבורג בארצות הברית שעל פי טענת האוניברסיטה נמצא על סף פריצת דרך בהבנת הקשר בין התפרצות נגיף הקורונה לבין פריסת הרשת הסלולית 5G, נורה ונהרג בסוף השבוע האחרון במה שנראה כמקרה רצת והתאבדות, כך מסרו המשטרה. הפרופסור ועוזר המחקר, שזוהה בשם בינג ליו, נמצא בדירתו בשבת עם פצעי ירי בראש, צוואר, פלג גוף עליון וגפיים. החוקרים מאמינים כי אדם נוסף שעד כה לא זוהה ושנמצא ללא רוח חיים במכוניתו שחנתה ליד ביתו של ליו, ירה והרג אותו לפני שחזר למכוניתו והתאבד ביריה. במשטרה מאמינים כי הגברים הכירו זה את זה, אך הם עדיין לא יודעים את המניע לרצח וההתאבדות.

 

האוניברסיטה פרסמה הודעה בה נאמר כי היא "מצטערת עמוקות על מותו הטרגי של בינג ליו, חוקר פורה ועמית נערץ באוניברסיטת פיטסבורג. אנו שולחים את תנחומנו הכנים למשפחתו, חבריו ועמיתיו של ליו בתקופה קשה זו." חברי בית הספר לרפואה באוניברסיטה מתארים את עמיתם לשעבר כחוקר ומנטור מצטיין, והתחייבו להשלים את מחקרו של ליו במאמץ לחלוק כבוד למצויינותו המדעית.

 

בהצהרה מטעם עמיתיו של ליו מהמחלקה לביולוגיה חישובית ומערכתית באוניברסיטה נמסר כי "בינג היה על סף פריצת דרך משמעותית מאוד בהבנת המנגנונים הסלולריים העומדים בבסיס וירוס הקורונה SARS-CoV-2 והקשר הסלולרי בהתפשטות המגפה." 

 

טכנולוגיית הדור החמישי, הדור הבא של תקנים לתקשורת סלולרית, היא רשת תקשורת מהירה שיכולה להעביר כמויות אדירות של נתונים בתדרים קצרי טווח. לכן, כדי לרשת ערים ומדינות ברשת החדשה, יש צורך בכמות גדולה של אנטנות קטנות יחסית, המשרדות תדרי דור חמישי לטווח קצר יחסית. מלבד שדרוג מגדלי אנטנות קיימים, הן יצריכו, לפי אומדן, חצי מיליון מגדלים חדשים ואתרי תאים קטנים על עמודי חשמל, עמודי תאורה ובניינים, בתוך שכונות מגורים.

 

עשרות אנטנות סלולריות ברחבי אירופה הוצתו בשבועות האחרונים בשל תאוריית קונספירציה חדשה, לפיה התפשטות מגפת הקורונה נובעת מרשתות הדור החמישי (5G). התאוריה הזו החלה לצבור פופולריות ברשת כבר בחודש ינואר, והחודש קיבלה חיים גם מחוץ לרשת. בבריטניה, שם החלו ההצתות, הוצתו יותר מ-60 אנטנות, ועשרות הצתות נוספות התרחשו ברחבי אירופה, ובעיקר באירלנד, בהולנד ובקפריסין. בנוסף להצתות, במספר מקרים מהנדסים וטכנאים שהתקינו כבלים אופטיים בערים שונות בבריטניה הוטרדו והותקפו.

עוד ב-ימי קורונה:
הפרטים שלי
הרשמה והתחברות:
לקוח חדש
לקוח רשום בויטרינה
או באמצעות:
שכחתי סיסמא
הרשמה לניוזלטר
תחומי עניין
פרסום בויטרינה

בעלי עסקים, מנהלי פרסום, יזמים ומקדמי אתרים - יש לכם מוצר או שירות חדש ומעניין? שימו אותו בויטרינה! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

תודה! הטופס התקבל בהצלחה.
צור קשר
תודה! הטופס התקבל בהצלחה.