חיפוש
לקניה!

שלושה ימים בתל אביב

טיולי פגסוס בשיתוף עם ויטרינה מזמינים אתכם לטיול וחופשה עשירה ומרתקת בת שלושה ימים בעקבות ההיסטוריה המודרנית וחיי התרבות ב"עיר העברית הראשונה". כל הפרטים וגם מחיר מיוחד לחברי ויטרינה

X
כל הסיפור
קנו עכשיו
חוות דעת גולשים

תל אביב-יפו מהווה את מרכז הכלכלה, התרבות, התקשורת והאמנות של ישראל ומגדירה את עצמה כדיר בינלאומית המושכת למעלה ממיליון תיירים בשנה, תל אביב נחשבת לעיר העברית הראשונה ויש לה  תפקיד מרכזי בהוויה הישראלית כאשר רבים מהאירועים שעיצבו את זהותה ואופייה של המדינה מראשית דרכה ועד היום התרחשו בה.

 

יום 1: תל אביב של נתן אלתרמן

 

נתחיל את טיולנו בתל אביב ב"חוף ירושלים", על מרפסת העץ הצופה לים ממש מול רחוב אלנבי. בעודנו צופים על יפו, הים התיכון וקו החוף של ת"א, נפתח את סיורנו הרגלי בעיר בעקבות שיריו של אחד מענקי היוצרים שקמו אי פעם לעם היהודי ולמדינת ישראל. נתן אלתרמן שזר את חייו בעיר העברית הראשונה ת"א ואנו נשוטט בסמטאותיה המשתנות חדשות לבקרים עם שיריו הידועים והלחנים הנפלאים שלהם המספרים את סיפורו האישי, סיפור העיר וסיפורה של המדינה בתקופת יצירתו הענפה.

 

נעלה מרחוב אלנבי לכיוון המקום בו עמד קולנוע מוגרבי, אל כיכר ביאליק, גן מאיר, נמשיך לביקור במוזיאון נחום גוטמן שהקדיש מקום נרחב ביצירותיו לתיעוד ימיה הראשונים של תל אביב, נמשיך לרחוב קינג ג'ורג', שינקין עד שנגיע לסיום בשדרות רוטשילד. בדרך נעצור לארוחת צהריים, נשיר, נשמע, נראה, נריח ונטעם את ת"א - עיר ללא הפסקה .בתום הסיור נגיע למלוננו להתארגנות בחדרים ובהמשך היום יינתן זמן חופשי.

 

יום 2: יפו העתיקה


לאחר ארוחת הבוקר ניסע אל יפו לנקודת ההתחלה - כיכר השעון ומשם נתחיל את סיורנו הרגלי בעיר הנמל בת 4,000 שנות היסטוריה. במהלך הסיור נראה ונגלה את פינותיה היפות של יפו, נטייל בין מזלות, סמטאות, שוק, שירים ועבר מפואר עם הווה מתחדש ועתיד מבטיח. נראה את פסל התפוז המרחף, כיכר קדומים, הסמטאות היפות ונסיים בנמל יפו המתחדש. במהלך הסיור נהנה מארוחת צהריים באחת המסעדות המעולות שבאזור, ובתום הסיור שיימשך כ 3-4 שעות  נחזור לבית המלון .בהמשך היום יינתן זמן חופשי כאשר כל אחד יוכל לבחור לפי העדפתו ממגוון אפשרויות הבילוי בעיר, בין אם תרבות ,קולינריה, קניות ,ים ועוד.

 

יום 3: בעקבות הספר "ימים אדומים"

 

לאחר ארוחת הבוקר נתחיל את סיורנו בתל אביב בעקבות. הספר "ימים אדומים" של הסופר רם אורן, ספר המבוסס על אירועים אמתיים. זהו סיפור על שתי אהבות גדולות שנרקמו ונקשרו זו בזו בקשר גורלי מרתק. אהבת בתו של המנהיג הציוני הידוע דב בר בורוכוב, לקצין הבולשת הבריטי ואהבתה של רוני בורשטיין לאברהם ("יאיר") שטרן, מנהיג מחתרת לח"י. הסיור עוקב אחרי זירת האירועים וההתרחשויות כפי שמופיעות הספר בליבה וברחובותיה של העיר תל אביב ובמהלכן נתוודע לסיפור על שני גברים חדורי שנאה שרדפו זה את זה ועל שתי נשים ששלמו מחיר יקר על אהבתן. זהו סיפור מטלטל, נדיר ונוגע ללב שהתרחש ברחובות תל אביב על רקע תקופת המנדט הבריטי.

 

במהלך הסיור נכיר ונראה מקומות הקשורים להיסטוריה המודרנית של הקמת במדינה, נבקר בבית העלמין טרומפלדור ,נלך ברחוב שהופצץ במלחמת העולם השנייה ע"י האיטלקים והצרפתים, נראה נקודת מפגש סודית של מנהיגי האצ"ל , נספר על אתרי התרחשויות מרכזיות בתקופת המנדט  ונתחקה אחר המרדף הבלתי פוסק בין הבולשת הבריטית למנהיגי המחתרות שהביא לשפיכות דמים. לקראת השעה 16:00 יסתיים סיורנו ולאחר 3 ימים מרתקים בעיר תל אביב נתפזר לביתנו כאשר האוטובוס יאסוף אותנו מנקודת סיום באזור דיזינגוף סנטר חזרה לשתי נקודות האיסוף הראשונות המצוינות מטה.

 

מחיר הטיול: 1,490 ש"ח לאדם

* המחיר הוא לנוסע בחדר זוגי (תוספת של 400 ש"ח לנוסע סינגל בחדר זוגי)

 

המחיר כולל:      

תחבורה  באוטובוס תיור ממוזג ומאובזר

כניסה לכל האתרים והסיורים כמפורט בתוכנית

הדרכה מאת מורה דרך מוסמך מצוות פגסוס

שתי ארוחות בוקר ושתי ארוחות צהריים 

מלון מדרגה ראשונה בחדרים זוגיים 

 

המלון המארח (נתון לשינויים בשמירה על אותה רמת דירוג): מלון הבוטיק טל, בתל אביב

 

מועדי הטיול:

23/06 - 21/06

07/07 - 05/07

16/07 - 14/07

 

מקום המפגש:

מקום המפגש בתל אביב: תחנת רכבת סבידור בשעה 10:30

מקום המפגש בחיפה: סטופ מרקט יגור, בשעה 09:00

 

לפרטים נוספים והרשמה: 03-6374000

 

הערות כלליות:

יציאת הטיול ומחירו מותנים בהרשמה של 15 נוסעים לפחות.

ארוחת צהריים בהצטיידות אישית.

מומלץ להצטייד בנעלי הליכה נוחות.

יש להגיע לפחות 20 דקות לפני מועד היציאה. אין המתנה למאחרים.

אי הגעה בזמן הנקוב יחויב בדמי ביטול או הגעה ליעד ללא זיכוי כספי

הטיול יתקיים בכל מזג אוויר אלא אם החברה מעדכנת אחרת

זמני היציאה וההגעה כפופים להסדרי תנועה, הוראות ממשלה, כוחות בטחון ו\או גורם בעל סמכות

המחיר לנוסע בחדר זוגי בטיולים הכוללים לינה

תנאי ההרשמה וביצוע הטיולים בכפוף לתנאי ההתקשרות והאחריות לפי פרסומי הטיולים בחוברת פגסוס ישראל.

המחיר נכון למועד המצוין בראש העמוד, פגסוס שומרת לעצמה זכות לשנות המחירים ללא הודעה מוקדמת.

 

תנאי ביטול: 

ביטול ההזמנה עד 8 ימי עסקים מלאים לפני מועד הטיול ללא דמי ביטול (לא כולל שישבת ו/או חגים)

ביטול מתחת ל- 8 ועד 4 ימי עסקים מלאים לפני מועד הטיול יחוייב בדמי ביטול בסך 250 ₪ לנוסע/ת. 

ביטול הטיול 1 יום עסקים לפני היציאה יחויב בדמי ביטול מלאים.

דמי הביטול יקוזזו מהתשלום שבוצע בפועל ויגבו מאמצעי התשלום שמסר הלקוח בעת ההרשמה.

עוד ב-חופשה בארץ:
הפרטים שלי
הרשמה והתחברות:
לקוח חדש
לקוח רשום בויטרינה
או באמצעות:
שכחתי סיסמא
הרשמה לניוזלטר
תחומי עניין
פרסום בויטרינה

בעלי עסקים, מנהלי פרסום, יזמים ומקדמי אתרים - יש לכם מוצר או שירות חדש ומעניין? שימו אותו בויטרינה! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

תודה! הטופס התקבל בהצלחה.
צור קשר
תודה! הטופס התקבל בהצלחה.