חיפוש

יום השואה על רקע הקורונה 

סרטוני אנימציה של סטודנטים  מ-HIT בשיתוף 'יד ושם' בשידור זום מיוחד של זיכרון בסלון לקהל הרחב

X
כל הסיפור
קנו עכשיו
חוות דעת גולשים

נשיא HIT מכון טכנולוגי חולון פרופ' אדוארד יעקובוב, יחד עם נבחרת הידידים של  HIT יזמו אירוע 'זיכרון בסלון' ייחודי. בו יוצגו לראשונה באירוע 'זיכרון בסלון' יוצגו סרטוני אנימציה של סטודנטים מעיצוב תקשורת חזותית העוסקים בשואה בשתוף יד ושם.


הסרטונים שיוצגו: 

"ביאליסטוק // גבעתיים" - סרטה האישי והמרגש  של נועה איטן בוגרת עיצוב תקשורת חזותית, שנוצר במסגרת פרויקט הגמר שלה. המציג  את סיפורו האישי של סבה מיכאל שנפטר לפני 8 שנים. לאחר מותו מצאו בין חפציו קופסת שוקולד בה היו תמונות ומכתבים ועליה כתב "כדאי לשמור בזמן שאנשים מחפשים את השורשים". סרטון האנימציה מבוסס על מכתביה של אווה אשתו הראשונה, עליה מעולם לא דיבר וגורלה לא ידוע. הסרט משלב מעברים בין מציאות לדמיון בחייו של הסב, בדגש על הדחקת העבר הטראומתי למען בניית הווה ועתיד.

 


הסרט ילדי טהרן - שיצרה ג'והנה אשרף מתאר את סיפורם של אילנה ועמנואל לנדאו, אח ואחות צעירים, שהיו שניים מ"ילדי טהרן" שנדדו ברחבי העולם. לאחר שהגיעו ארצה קיבלה אילנה קרניאל מאחיה את מפת הנדודים ובה המסלול שעברו, אחיה נהרג חמש שנים מאוחר יותר.

 

הסרטון של  קובי חסון ואיתי הרשקוביץ "פרידה מאמא" -  עוסק בעדותו של דב קולקה שהוחזק במחנה המשפחות באושוויץ-בירקנאו, ובפרידה שלו מאמו בזמן המלחמה. בסרטון שזורים רגעים מהמלחמה בסצנה יומיומית "מושלמת" של הכנת ארוחת ערב באותו מחנה, המסתיימת בפרידה הבלתי נמנעת.

 

צילום עליון מתוך העבודה של נועה איטן 

הפרטים שלי
הרשמה והתחברות:
לקוח חדש
לקוח רשום בויטרינה
או באמצעות:
שכחתי סיסמא
הרשמה לניוזלטר
תחומי עניין
פרסום בויטרינה

בעלי עסקים, מנהלי פרסום, יזמים ומקדמי אתרים - יש לכם מוצר או שירות חדש ומעניין? שימו אותו בויטרינה! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

תודה! הטופס התקבל בהצלחה.
צור קשר
תודה! הטופס התקבל בהצלחה.