חיפוש

לחשוב טוב

משחק חדש מבית מיכל לאופר נועד לסייע למשתתפים לפתח חשיבה חיובית ומאמן את המשתתפים להסתכל דרך משקפיים ורודים על החיים (ובאמת מצורפים למשחק זוג משקפיים עם עדשות ורודות)

X
כל הסיפור
קנו עכשיו
חוות דעת גולשים
"אנחנו ההורים אומרים שנעשה הכל כדי שהילדים שלנו יהיו מאושרים! אז היכן טמון האושר הזה? לפי דעתי הוא נמצא בחשיבה חיובית ובהתבוננות מפוכחת ומודעת על הכוס המלאה שלנו בכל מצב שאנו נתקלים בו בחיים. כישראלית, כאשה, כאימא וכיזמת חברתית המפתחת משחקים ערכיים לילדים, לא תמיד החיים קלים אבל הם תמיד יפים! אני יודעת בוודאות מלאה שחשיבה חיובית מעניקה את הכלים, הכוחות, היכולות והאמונה להתמודד עם כל מצב בחיים ואני רוצה להעביר לילדים את המסר הזה. כהרגלי, את המסרים החשובים לחיים אני מעבירה באמצעות משחק קופסא כיפי וצבעוני שכולו טוב. המוטו של "תחשוב טוב יהיה טוב", הוא שהוביל אותי לפיתוח המשחק שנועד לסייע למשתתפים לפתח חשיבה חיובית ולהסתכל דרך משקפיים ורודים על החיים. אני מאמינה שככל שנלמד את הילדים מגיל צעיר לחשוב, לראות ולעשות טוב כך יהיה להם הכי הכי טוב!" כך אומרת בעיניים זורחות ובחיוך מדבק, מיכל לאופר, מפתחת המשחק וסדרת משחקי נתת קבלת!   לחשוב טוב - קלפי המשחק לחשוב טוב - קלפי המשחק מהלך המשחק: כל משתתף בתורו יטיל את הקובייה ויתקדם בהתאם. אם הגיע למשבצת "לעשות טוב", ייקח כרטיס מתאים, יבצע את המשימה ויתקדם בהתאם למספר הצעדים הרשום על הכרטיס. אם לא יבצע את המשימה – יחזור לאחור בהתאם למספר המופיע על הכרטיס. דוגמא למשימה: "תאר מה אתה אוהב באופי של כל אחד מהמשתתפים". אם המשתתף הגיע למשבצת "לחשוב טוב", ייקח כרטיס מתאים. עליו להשלים את המשפט ברוח חיובית. אם עשה זאת, יתקדם לפי מספר הצעדים הרשום על הכרטיס. אם לא השלים את המשפט – ימתין תור. דוגמא למשפט: "רבתי עם החבר הכי טוב שלי ואני עצוב. אולי....". אם המשתתף הגיע לסימון "לראות טוב", ירכיב את המשקפיים הוורודים, ירים כרטיס ויתאר את התמונה שהוא רואה באופן חיובי בלבד.אם עשה זאת,יתקדם בהתאם למספר הצעדים הרשום על הכרטיס. אם לא עשה זאת – יחזור לאחור בהתאם. אם המשתתף הגיע למשבצת עם סימון "הכל טוב", עליו לומר בקול: "הכול טוב!" ולהקריא את המשפט שכתוב במשבצת. דוגמא למשפט: "אני מסתכל על חצי הכוס המלאה". לאחר כל תור שכלל הרמת כרטיס, מחזירים את הכרטיס לתחתית הערימה שלו. אם לאחר הרמת כרטיס צעד המשתתף לאחור או לפנים והגיע למשבצת מסומנת – לא ירים כרטיס נוסף. המנצח הוא המשתתף שהגיע ראשון לסוף המסלול. דבר המערכת: הילדים התאהבו במשחק ומדי ערב הם מבקשים לשחק בו שוב ושוב. המשחק זורם וקולח ולא מעט רגשות ואהבות עלו במהלכו. אין ספק כי מדובר במשחק חינוכי ובעל ערך רב לילדים ולהורים.

ציון במדד ויטרינה: 9.1

מתאים לגילאי: 6+ משתתפים: 2-4 מחיר בחנויות: 139 ש"ח מחיר השקה מיוחד בויטרינה: 89 ש"ח בלבד! להשיג ב: פה בויטירנה
עוד ב-צעצועים ומשחקים:
הפרטים שלי
הרשמה והתחברות:
לקוח חדש
לקוח רשום בויטרינה
או באמצעות:
שכחתי סיסמא
הרשמה לניוזלטר
תחומי עניין
פרסום בויטרינה

בעלי עסקים, מנהלי פרסום, יזמים ומקדמי אתרים - יש לכם מוצר או שירות חדש ומעניין? שימו אותו בויטרינה! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

תודה! הטופס התקבל בהצלחה.
צור קשר
תודה! הטופס התקבל בהצלחה.