חיפוש

מארז מיוחד לעולים לכיתה א'

שילוב פעולה בין אתר המכירות "שופיקה" לבין עמותת מארג, שפועלת למען ביטוי שווה ואפשרות לשילוב אמיתי של אנשים בעלי צרכים מיוחדים בקהילה, הניב מארז קטן, מעוצב וחמוד להפליא, עבור התלמידים החדשים שעולים לכיתה א'. מומלץ.

X
כל הסיפור
קנו עכשיו
חוות דעת גולשים
לכבוד פתיחת שנת הלימודים חבר אתר "שופיקה" לעמותת "מארג" ויחד הם משיקים ליין של מארז ייחודי, מעוצב ויפה, המיועד לתלמידים החדשים שעולים לכיתה א'. 400_2_MRZ המארז כולל:  תיק אוכל רב שימושי עם הפתעות, מפית אוכל מבד, מחברת שורה אחת לכיתה א, עם עטיפת בד, סרגל עץ שבלונה, עפרונות צבעוניים, עפרונות עופרת, מחק ומחדד. 400_1_MRZ עמותת מארג מרכז אמנויות, הינו מיזם ייחודי, אשר נפתח ביולי 2011 בכפר ורדים. על מנת לתת ביטוי שווה ואפשרות לשילוב אמיתי של אנשים בעלי צרכים מיוחדים, היוצרים במגוון חומרים ודרכים, ובין אמנים מן הקהילה. בכך, מגשים מארג את חזונה של העמותה: לכל אדם זכות בסיסית לחיים של שווה בין שווים, למימוש ההזדמנויות והפוטנציאל האישי ולביטוי עצמי בדרך ייחודית. חובתנו כחברה מתוקנת לאפשר לאנשים השונים שבינינו לממש זכות זו. אנו, במערכת ויטרינה ממליצים מאוד לרכוש את המארזים החדשים ובכך גם להתחדש במארז ייחודי ומועצב וגם לתרום לקהילה. להשיג ב: אתר שופיקה
עוד ב-צעצועים ומשחקים:
הפרטים שלי
הרשמה והתחברות:
לקוח חדש
לקוח רשום בויטרינה
או באמצעות:
שכחתי סיסמא
הרשמה לניוזלטר
תחומי עניין
פרסום בויטרינה

בעלי עסקים, מנהלי פרסום, יזמים ומקדמי אתרים - יש לכם מוצר או שירות חדש ומעניין? שימו אותו בויטרינה! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

תודה! הטופס התקבל בהצלחה.
צור קשר
תודה! הטופס התקבל בהצלחה.