חיפוש

מגזין ילדים חדש - מכתבים מג'ולי

מכתבים לג'ולי הוא ירחון אתגרי חשיבה חדש המיועד לילדים סקרנים בגילאי ביה"ס היסודי. המגזין לוקח את הקוראים הצעירים למסע בארצות רחוקות ותוך כדי משחקי חשיבה מלמד אותם עובדות חשובות

X
כל הסיפור
קנו עכשיו
חוות דעת גולשים
הירחון "מכתבים מג'ולי"  מתייחס לקוראיו כפי שהורה מתייחס לילדיו. מטרת הירחון הינה להרחיב את אופקיהם של הילדים הסביבה מוגנת, לחשוף אותם לרעיונות, אתגרים ולעודד חשיבה עצמאית ויצירתית. בתקופה שבה העולם מתמסחר והילדים מרותקים למסך הטלוויזיה, הסלולר, המחשב או הטבלט. "מכתבים מג'ולי" הוא כתב עת מסקרן בעל תוכן איכותי, חינוכי וערכי.  המגזין יענה על הצורך של אלפי ילדים שימתינו מדי חודש לקבלת המגזין פיזית בדואר בצירוף שי וייצור עניין וגירוי הסקרנות של הילדים וההורים לחוויה איכותית משותפת .

המגזין, הינו ירחון אתגרי חשיבה המיועד לילדים סקרנים בגילאי ביה"ס היסודי. כל גיליון יתרכז בארץ יעד מרתקת וחדשה כגון: איטליה, אנגליה ברזיל ועוד ויציג מגוון רחב של דרכים ונקודות מבט באמצעות חידות, תשבצים, תשבצי היגיון, הרפתקאות חשיבה לילדים ועוד. מטרת המגזין היא לעורר את סקרנותם של הקוראים הצעירים, לגרום להם עניין והנאה ולהעשיר את הידע שלהם בהכרת ארצות ברחבי העולם תוך התייחסות לתחומי התרבות, המדע, האמנות, הטבע והיצירה בכל ארץ.

המגזין נוצר על ידי אופיר שמיר כספי, אב לארבעה. דור שלישי למחברי תשבצים ואתגרי חשיבה, חי ונושם את עולם משחקי החשיבה מלידה. חידות שכתב הופיעו בעתונים שונים – ישראל היום ומעריב ומוספיו השונים, ובחוברות התשבצים של ניקוי ראש (ניקוי ראש ענק, תשחץ בראש ועוד).

כמה: 39 ש"ח לגליון בודד, מחיר מנוי חצי שנתי ל- 6 גיליונות 180 ₪ איפה: סניפי סטימצקי

עוד ב-צעצועים ומשחקים:
הפרטים שלי
הרשמה והתחברות:
לקוח חדש
לקוח רשום בויטרינה
או באמצעות:
שכחתי סיסמא
הרשמה לניוזלטר
תחומי עניין
פרסום בויטרינה

בעלי עסקים, מנהלי פרסום, יזמים ומקדמי אתרים - יש לכם מוצר או שירות חדש ומעניין? שימו אותו בויטרינה! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

תודה! הטופס התקבל בהצלחה.
צור קשר
תודה! הטופס התקבל בהצלחה.