חיפוש

סופר מירי

מהיום קראו למירי בוהדנה גם: מצילת חיים! בוהדנה הגיעה יחד עם בן זוגה בבו קובו למוקד הלאומי של מד"א, שם אמר לה: "אני גאה בך מירי שבחרת להתנדב בארגון כזה".

X
כל הסיפור
קנו עכשיו
חוות דעת גולשים

השחקנית, הדוגמנית ואשת טלוויזיה מירי בוהדנה, הוסיפה לעצמה טייטל נוסף: מצילת חיים!

 

לפני שנתים התגייסה בוהדנה למעגל הנשים של ידידי מד"א בישראל, ועברה קורס עזרה ראשונה בסיסי של מד"א. בחודשים האחרונים שדרגה את הכשרתה והפכה למגישת עזרה ראשונה מן המניין, ומנכ"ל מד"א, אלי בין, הגיש לה את התעודה.

 

בוהדנה ובן זוגה בבו קובו הגיעו לביקור במוקד הלאומי המשולב של מגן דוד אדום, וקיבלו סקירה על רכבי ההצלה השונים של מד"א, בהם כאלף ומאתיים אמבולנסים וניידות טיפול נמרץ, כשש מאות וחמישים אופנועי חירום, אופניים חשמליים, בימבולנסים, מסוקים, אופנועי ים וסירת הים-בולנס, ורכבי הצלה נוספים של מד"א. בסיום הסיור, הודה מנכ"ל מד"א אלי בין למירי ולבעלה על הביקור ועל התנדבותה של מירי, והעניק לה תיק כונן עם ציוד רפואי מתקדם, באמצעותו תוכל להעניק טיפול רפואי בכל מקום. בנוסף, קיבלה תעודה לרגל סיום הקורס. מירי סיפרה על כוונתה להתנדב באמבולנסים של מגן דוד אדום, בנוסף על היותה כוננית עזרה ראשונה במד"א.

 

בוהדנה: "אני רואה חשיבות עצומה בכך שכל אחד ואחת ילמדו עזרה ראשונה ופעולות החייאה בסיסיות. אני מלאת כבוד והערכה למגן דוד אדום על שהעניקו לי את הזכות להיות חלק ממערך הצלת החיים בישראל", אמרה מירי בוהדנה, "במהלך הקורס למדתי להעניק טיפול רפואי בשטח, לרבות ביצוע פעולות החייאה מצילות חיים, ובעזרת מכשיר הדפיברילטור בו אני מחזיקה והציוד הרפואי המתקדם בתיק הכונן, אוכל לסייע במקרי חירום רפואיים ולהציל חיים".

 

בבו קובו בסיום הביקור אמר לבוהדנה: "אני גאה בך מירי שבחרת להתנדב בארגון כזה".

 

מנכ"לית אגודת ידידי מד"א בישראל, אורלי אריאל: "הצטרפותה של מירי לשורות מגן דוד אדום היא בבחינת דוגמא ומופת, לכל מי שיכול להשפיע על החברה והסביבה, ליצירת מקום טוב יותר לחיות בו, ולמען הצלת חיים במדינת ישראל".

 

מנכ"ל מד"א, אלי בין: "בהתנדבותך, מירי, את מחזקת את מגן דוד אדום, הן בהיותך כוננית עזרה ראשונה אשר נושאת ציוד רפואי מתקדם, והן בכך שאת מסייעת בהעלאת המודעות לרכישת מיומנויות למתן טיפול רפואי ראשוני והצלת חיים. זהו כבוד עבורנו שאת חלק ממשפחת מגן דוד אדום, ואני בטוח שנפעל עוד רבות בהמשך, למען הצלת חיים במדינת ישראל״.

עוד ב-בידור:
הפרטים שלי
הרשמה והתחברות:
לקוח חדש
לקוח רשום בויטרינה
או באמצעות:
שכחתי סיסמא
הרשמה לניוזלטר
תחומי עניין
פרסום בויטרינה

בעלי עסקים, מנהלי פרסום, יזמים ומקדמי אתרים - יש לכם מוצר או שירות חדש ומעניין? שימו אותו בויטרינה! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

תודה! הטופס התקבל בהצלחה.
צור קשר
תודה! הטופס התקבל בהצלחה.