חיפוש

מכוניות למקצוענים

שלושה סוגים של מכוניות צעצוע חדשות, מציעים לילדים עולמות תוכן שונים: משטרה, אמבולנס ופינוי אשפה. כמה נתנה להם הדס בשן במדד ויטרינה?

X
כל הסיפור
קנו עכשיו
חוות דעת גולשים
"טופ פליי ישראל" משיקה לחג החנוכה צעצועים חדשים במותג DICKIE TOYS: צי של שלש מכוניות צעצוע, כל אחת מעולם תוכן אחר: משטרה, אמבולנס ומשאית אשפה. במכונית המשטרה ובאמבולנס, יש גימיק חמוד - כל צעצוע מכיל תא, ובו שלל חפצים שקשורים לאכיפת חוק או לרפואה. משאית האשפה  לא מגיעה עם החלקים האלה, אבל יש לה כף חשמלית להרמת האשפה בלחיצת כפתור, ופח זבל - וכידוע, אוטו-זבל זה הכי מגניב, לא משנה באיזה הרכב. איילת קיבלה את רכב המשטרה למשחק, מד לחצה על הסירנה החביבה שלו ונסעה איתו בכל הבית. כשמיצתה את הטיולים, עברנו לשלל: בקופסת האחסון יש אזיקים, תג שוטר, מכשירי קשר, ואלה. בת השנתיים שלי אמנם קטנה מדי להבין את התגים, אבל הם מתוקים ומשעשעים, ובטוח לילדים גדולים יותר יהיה נעים לעצור את הוריהם בעוון "לא מספיק קטשופ בארוחת ערב". האזיקים מגיעים אף הם עם קריצה של הומור (הרגעו אמא ואבא, הם לא מספיק מתוחכמים למשחקים שלכם אחר כך)  - אבל אלה? באמת? האם זה המסר שאנחנו רוצים להעביר לילדים שלנו על אלימות משטרתית? לא נהניתי מאלת הפלסטיק ולא עודדתי את איילת לשחק בה. רכב המשטרה, צילום: יח"צ רכב המשטרה, צילום: יח"צ אולי האמבולנס היה מתאים לנו יותר - מזוודת האביזרים שם מכילה מזרק, מספריים, סטטוסקופ, מגש ועוד. בהחלט אפשר לראות את הילדים נסחפים במשחק דמיוני ובודקים זה את זה, ועוד בונוס - שמחתי שעל העטיפה מופיעה ילדה רופאה. אלה הם ערכים על שיוויון ועזרה לזולת שכיף להנחיל לקטנים שלנו, ורק מדי פעם לבקש שירפו מהסירנה.  

ציון במדד ויטרינה: 8.2

 

מכוניות לילדים: אוטו משטרה, אמבולנס ומשאית זבל של DICKIE TOYS

כמה: 169 שקל לאמבולנס ולרכב המשטרה, 129 למשאית האשפה הקטנה, 189 שקל למשאית האשפה הגדולה איפה: הפיראט האדום, כפר השעשועים, עידן 2000, ביג טויס, הפנינג, להיט בראש ועוד. משאית אשפה. צילום: יח"צ משאית אשפה. צילום: יח"צ  
עוד ב-צעצועים ומשחקים:
הפרטים שלי
הרשמה והתחברות:
לקוח חדש
לקוח רשום בויטרינה
או באמצעות:
שכחתי סיסמא
הרשמה לניוזלטר
תחומי עניין
פרסום בויטרינה

בעלי עסקים, מנהלי פרסום, יזמים ומקדמי אתרים - יש לכם מוצר או שירות חדש ומעניין? שימו אותו בויטרינה! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

תודה! הטופס התקבל בהצלחה.
צור קשר
תודה! הטופס התקבל בהצלחה.