חיפוש
לקניה!

מסעות אודיסאוס

קיקלופ ענק וסירנות מפתות, מקומות קסומים, חידות מוזרות ומסע מרתק מלא שירים והומור. הכל על הצגת הילדים החדשה והמקסימה של תאטרון גשר ויש גם כרטיסים במחיר השקה מיוחד בשבילכם

X
כל הסיפור
קנו עכשיו
חוות דעת גולשים

אבא אודי נוסע לעשרה ימים ומשאיר לבנו טל ספר קסום. "אם תקרא בספר הזה – הזמן יעבור מהר יותר" הוא אומר לו. בספר מסופר על המלך אודיסאוס שיצא למלחמה וניצח. כעת הוא ממהר לשוב הביתה אל אשתו ובנו,  אבל דרכו חזרה מתארכת והופכת לאודיסאה – מסע ארוך ורב תלאות.

 

אודיסאוס הגיבור המיתולוגי וחבריו האמיצים יאלצו להתמודד עם קיקלופ ענק וסירנות מפתות, לפתור חידות ולבחור בחירות, לחצות את ממלכת המתים ולהרהר בחיי נצח, ויחד איתם גם הילד הממתין בבית והילדים היושבים בקהל. "מתי אבא יחזור?" שואל טל את אמא והיא מסבירה לו ש"לפעמים לחכות זאת גם אודיסאה".

 

האודיסאה של הומרוס היא לא רק מיתוס יווני עתיק – היא גם הבסיס לכל סיפורי המסעות שאנו מכירים ויש בה גם סיפור משפחתי פשוט שנוגע לכולנו.  אבא שמנסה להגיע הביתה ואמא ובן שמחכים בכל הכוח.


מתי:

25.12 בשעה 11:00

25.12 בשעה 12:00

איפה: תיאטרון גשר, מתחם נגה, יפו

 

מחיר מיוחד לחברי ויטרינה: 60 ש"ח בלבד לכרטיס במקום 180 ש"ח

(ההטבה היא ל-50 הרוכשים הראשונים בלבד!)

 

עוד ב-חנוכה 2019:
הפרטים שלי
הרשמה והתחברות:
לקוח חדש
לקוח רשום בויטרינה
או באמצעות:
שכחתי סיסמא
הרשמה לניוזלטר
תחומי עניין
פרסום בויטרינה

בעלי עסקים, מנהלי פרסום, יזמים ומקדמי אתרים - יש לכם מוצר או שירות חדש ומעניין? שימו אותו בויטרינה! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

תודה! הטופס התקבל בהצלחה.
צור קשר
תודה! הטופס התקבל בהצלחה.