חיפוש

משחק חדש - מי השף?

ערכה חווייתית המשלבת גם משחק רביעיות, גם מתכונים וגם חינוך לתזונה נבונה. מחבּרים את הילדים לחוויית בישול והנאה במטבח ומקנים להם הרגלי תזונה נבונה. התנסנו ולהלן חוות דעתנו

X
כל הסיפור
קנו עכשיו
חוות דעת גולשים
"מי השף?", משחק רביעיות בקופסה, נועד לחשוף את הילדים לחוויית הבישול וההנאה במטבח, ובתוך כך גם להקנות להם הרגלי תזונה נכונה והבנה של חשיבות אכילת פירות וירקות. המשחק מאפשר לילד לחקור, לבחון וליצור פתרונות חלופיים תוך גילוי יצירתיות ומקוריות, ומעלה למודעות ולדיון במשפחה סוגיות של תזונה נבונה ואכילה בריאה. את המשחק פיתחה הדס יריב, טכנולוגית מזון ובעלת תואר שני בתזונה, בשיתוף עם השפית שלי לרון. המשחק זכה בתו התוכן היוקרתי של מכון אדלר. המשחק מכיל 13 רביעיות מתכונים המתאימים לכל בני המשפחה, כולם מפירות וירקות. כל רביעייה מורכבת מן החומרים הדרושים למתכון; אופן ההכנה שלו; רעיונות לגיוון; והסבר על הערך הבריאותי של המנה. מתאים למשחק עם חברים, לחוויה משותפת של כל בני המשפחה, לפעילות "בית מארח", לפעילויות יום הולדת, לימי בריאות בבית הספר, בגנים, בחברות ובארגונים, ולגיוון ארוחות ערב ובוקר. לאחר ששיחקנו מספר משחקים עם הילדים (בני 8 ו 6), עלה כי אכן מדובר במשחק מהנה, משעשע וחינוכי. הילדים התמודדו עם משימת קריאת התוכן בכרטיסים, למדו במהירות לזהות את התמונות השונות ואף התעניינו בחלק מהמתכונים. כרטיסי המשחק, הגדולים מהרגיל, וההפקה האיכותית של הדפוס מוסיפים רבות לתחושת ההנאה.  ציון במדד ויטרינה: 8.4 להשיג ב: חנויות הצעצועים והספרים וברשת "צומת מחיר: 59.9 ₪.
עוד ב-צעצועים ומשחקים:
הפרטים שלי
הרשמה והתחברות:
לקוח חדש
לקוח רשום בויטרינה
או באמצעות:
שכחתי סיסמא
הרשמה לניוזלטר
תחומי עניין
פרסום בויטרינה

בעלי עסקים, מנהלי פרסום, יזמים ומקדמי אתרים - יש לכם מוצר או שירות חדש ומעניין? שימו אותו בויטרינה! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

תודה! הטופס התקבל בהצלחה.
צור קשר
תודה! הטופס התקבל בהצלחה.