חיפוש

מתבלים את ט"ו בשבט

ט"ו שבט בפתח ועל-מנת ליהנות ולתבל את מאכלי החג השונים וכן לעשות כבוד לעצים ותנובותיהם, מציג המיזם החברתי "כלים שלובים" מהדורה חגיגית הכוללת מארזים של זרעי תבלין, עשבי תיבול ומגוון זנים של פירות יבשים

X
כל הסיפור
קנו עכשיו
חוות דעת גולשים

עם פתיחת השולחן והכנתו לרגל סדר החג המסורתי, מציע המיזם "כלים שלובים" מארזים ירוקים וידידותיים לסביבה פרי יצירתם של בעלי מוגבלויות, המועסקים בעמותות שונות ברחבי הארץ, ומכילים מגוון רחב של פירות יבשים, כמו תאנים, חמוציות, צימוקים, תמרים ועוד.

בין הפריטים הבולטים במהדורה: מארז "שוק ט"ו בשבט" העשוי שק יוטה מתכלה אשר מכיל צימוקים ומשמשים, "מארז מדף" הכולל צנצנות זכוכית עם שזיפים, תמרים ומשמשים בארגז עץ שניתן לתלות במטבח, ו"מארז סל" המכיל מגוון פירות כדוגמת חרובים, תמרים, תאנים ועוד בתוך שקית אורז ממוחזרת. לצד כל אלו, מוצעים מארזים של צמחי תבלין לשתילה ועצינצנות זכוכית ובהם מגוון תבלינים ועשבי תיבול.

 "כלים שלובים", פועלת ללא מטרות רווח והוקמה על ידי עמותת "שיקום אחר" למען שיקומם ושילובם בקהילה של נפגעי נפש. מלבד מכירת תוצרתם, בחנות מועסקים מתמודדים עם פגיעה נפשית המקבלים הכשרה וליווי על מנת שיוכלו בעתיד להשתלב ולהתקדם במעגל התעסוקה.

"כלים שלובים"- רח' דיזינגוף 229 תל אביב 03-5353810

עוד ב-מתנות:
הפרטים שלי
הרשמה והתחברות:
לקוח חדש
לקוח רשום בויטרינה
או באמצעות:
שכחתי סיסמא
הרשמה לניוזלטר
תחומי עניין
פרסום בויטרינה

בעלי עסקים, מנהלי פרסום, יזמים ומקדמי אתרים - יש לכם מוצר או שירות חדש ומעניין? שימו אותו בויטרינה! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

תודה! הטופס התקבל בהצלחה.
צור קשר
תודה! הטופס התקבל בהצלחה.