חיפוש
לקניה!

סדנת היפנוזה עצמית

למוח שלנו יש יכולות מופלאות לחולל שינויים בחיים, לרפא את הגוף ולצור מציאות חדשה ומשופרת. ד"ר תומר סברון - פסיכולוג קליני ומומחה בניורוביולוגיה, מזמין אתכם לסדנת היפנוזה עצמית שתשנה לכם את החיים

X
כל הסיפור
קנו עכשיו
חוות דעת גולשים

ד"ר תומר סברון, פסיכולוג קליני, דוקטור (Ph.D) בנוירוביולוגיה, בוגר לימודי היפנוזה ומורשה לטפל בהיפנוזה, מזמין אתכם ללמוד כיצד לצאת מתקיעויות, לחולל שינויים בחיים, ולרפא את הגוף שלכם בעזרת היפנוזה עצמית.

 

בסדנה מרתקת בת 4 שעות מצליח ד"ר סברון להעביר לנוכחים ידע חשוב על המוח והגוף, ואת רזי ההיפנוזה העצמית, שהיא כלי פשוט ליישום אך עוצמתי מאד. כבר בסדנה מתנסים המשתתפים בהיפנוזה עצמית שמטרתה ליצור שינוי בכל תחום בחיים שהם בוחרים, ונוכחים בעוצמתו המדהימה של כלי זה.  

ד"ר תומר סברון: "בהיפנוזה עצמית האדם הוא זה שמכוון ומוביל ונמצא בשליטה על מה שקורה"

 

להיכנס לטראנס היפנוטי

 

"היפנוזה עצמית הינה בטוחה לחלוטין", מסביר ד"ר תומר סברון. "זהו למעשה מצב תודעתי שטבעי לנו. אנו נמצאים פעמים רבות ביומיום בטראנס היפנוטי, אך לא מודעים לכך. בסדנה לומדים להיכנס לטראנס היפנוטי באופן מכוון, נשלט ומודע, ולעשות שם מה שרוצים לעשות על מנת ליצור את השינוי המיוחל בחיים.

 

חשוב להבין כי האדם נשאר בשליטה מלאה לאורך כל ההיפנוזה העצמית, ומודע לכל מה שקורה ומתרחש. בהיפנוזה עצמית האדם הוא זה שמכוון ומוביל ונמצא בשליטה על מה שקורה בתוך תהליך ההיפנוזה. הוא השולט והמחליט כמה זמן להישאר במצב היפנוטי ומתי לצאת ממנו, ואף שולט וקובע לאיזה עומק של היפנוזה להיכנס".

 

לתכנת מחדש את תת המודע

 

הסדנה בעצם מעניקה למשתתפים כלים וטכניקות פשוטות אך עוצמתיות ליישום, המאפשרות להם להבין איך המוח ותת המודע שלנו פועלים, ובאופן עצמאי ומכוון להגיע ולהיכנס לתת המודע ולשנות אותו בהתאם לצרכים, למצבים ולמטרות הדרושות. הדבר דומה למתכנת שיש לו גישה לקוד המקור והוא יודע כיצד לגשת אליו, לשנות ולתקן את שורות הקוד על מנת לייצר תוצאה וחוויה חדשה. 

 

ד״ר סברון מוסיף: ״לכולנו יש בתת המודע דפוסים ואמונות ופחדים שנוצרו והתקבעו אי שם בעבר שלנו, ואשר תוקעים אותנו ומונעים מאיתנו לעשות דברים שאנחנו רוצים לעשות. לרוב אנחנו כלל לא מודעים לחסמים הללו ואם אנחנו כבר מודעים אליהם, אנחנו מתייחסים אליהם כאל ברירת מחדל - כמשהו נתון שאין לנו הרבה מה לעשות לגביו.

 

הסדנה מעבירה את השליטה בתת המודע לידי האדם עצמו, ועל ידי כך בעצם משחררת אותך ומעניקה לך חופש לפעול. אתה חוזר להיות בעל הבית! זו באמת מתנה עבור כל אחד״

 

מספר המקומות לסדנא מוגבל. מומלץ לרכוש כרטיסים מראש >>

 

קצת על ד"ר תומר סברון 

 

ד"ר סברון  נפצע במהלך שירותו הצבאי באופן שהותיר אותו בכיסא גלגלים. זמן קצר יחסית לאחר הפציעה הוא הצליח לחזור לנהל חיים רגילים בזכות הרבה אמונה עצמית וכוח רצון. ד"ר סברון בוגר לימודי נוירוביולוגיה (מחקר המוח ומערכת העצבים), בעל  דוקטורט בנוירוביולוגיה ממכון וייצמן למדע ובוגר תואר שני בפסיכולוגיה קלינית. בנוסף, למד ד"ר סברון היפנוזה, הוא מורשה לטפל בהיפנוזה ומטפל כיום במגוון שיטות  תוך שימוש בכלים שיוצרים שינוי עמוק ומהיר בתת-מודע ובחיים. 

 

סדנת היפנוזה עצמית

 

הסדנה היא הזדמנות נהדרת עבורכם להשתחרר מהעבר וליצור את העתיד על ידי לימוד של טכניקה בדוקה ובטוחה לחלוטין שתעזור לכם לשלוט במצבים שונים, לשחרר תקיעויות ולהביא את הגוף והנפש למקומות חזקים של יצירה, הגשמה ועשייה. משתתפים שלקחו חלק בסדנה מדווחים על שינוי מהותי בהלך המחשבה ושיפור ממשי במצב הרוח ובהתנהלות היומיומית.

 

מספר המקומות לסדנא מוגבל. מומלץ לרכוש כרטיסים מראש >>

 

מתי ואיפה:

 

תל אביב - בית ציוני אמריקה, ביום שישי ה 06.12.19 בין השעות 09:00 ל-14:00

חיפה - מרכז קריגר, ביום שישי ה 20.12.19 בין השעות 08:00 ל-13:00

באר שבע (תאטרון הפרינג') ביום שישי ה 03.01.20 בין השעות 09:00 עד 14:00

 


 

הפרטים שלי
הרשמה והתחברות:
לקוח חדש
לקוח רשום בויטרינה
או באמצעות:
שכחתי סיסמא
הרשמה לניוזלטר
תחומי עניין
פרסום בויטרינה

בעלי עסקים, מנהלי פרסום, יזמים ומקדמי אתרים - יש לכם מוצר או שירות חדש ומעניין? שימו אותו בויטרינה! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

תודה! הטופס התקבל בהצלחה.
צור קשר
תודה! הטופס התקבל בהצלחה.