חיפוש

סקי בחרמון

מסלולים עמוסי שלג טרי או בשפת הגולשים "פאודר" מחכים לסקי ישראלי, והצוותים ערוכים לספק ציוד והשכרה. אז נוסעים לחרמון לחגוג את השלג?

X
כל הסיפור
קנו עכשיו
חוות דעת גולשים
מערכת השלג חלפה והוסיפה 50 ס"מ שלג טרי ורענן למרבדי השלג שכבר כיסו את אתר החרמון. מסלולי הגלישה והרכבלים יפתחו בהתאם לקצב פינוי השלגים ומזג האוויר באתר. "מנת השלג שקיבלנו במערכת האחרונה יפה, אמנם ציפינו ליותר אבל אנחנו אופטימיים ומבחינתנו העונה רק החלה" ציין לירון מילס מנכ"ל אתר החרמון ומזמין את הציבור לבוא ולגלוש. לגולשים מצפים מסלולים עמוסי שלג טרי או בשפתם "פאודר" השלג הצח והבתולי של אחרי הסופה. חנויות האתר ערוכות לספק ציוד סקי, לקראת העונה נרכש ציוד סקי חדיש וניתן לקבלו הן בחנות בנווה אטי"ב והן בחנות באתר. בית הספר לסקי יפעל ממחר בצוות מתוגבר של מדריכים שיעמדו לרשות הגולשים המתחילים. באתר נמשכות כל העת עבודות פינוי השלג ופילוס המסלולים לרווחת וביטחון המבקרים הרבים שיפקדו את האתר, וייהנו משלג לבן ובתולי. צילום: יח"צ האתר משתרע על שטח של כ- 2,432 דונם, בגובה 1,600 – 2,040 מטר מעל פני הים. בחודשי החורף, בדגש על ימי שלג, פעילות האתר מתרכזת בבילוי כולל בשלג לצד אתר סקי מקצועני, מסלולי גלישה, סקי, סנובורד ובית ספר ישראלי מוביל לגלישה. צילום: יח"צ

אתר החרמון 

כמה: 39 מבוגר / 34 ילד, לא כולל ציו שעות פעילות: 8:00 – 16:00 (כניסת רכבים עד 15:00)
עוד ב-אטרקציות ארכיון:
הפרטים שלי
הרשמה והתחברות:
לקוח חדש
לקוח רשום בויטרינה
או באמצעות:
שכחתי סיסמא
הרשמה לניוזלטר
תחומי עניין
פרסום בויטרינה

בעלי עסקים, מנהלי פרסום, יזמים ומקדמי אתרים - יש לכם מוצר או שירות חדש ומעניין? שימו אותו בויטרינה! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

תודה! הטופס התקבל בהצלחה.
צור קשר
תודה! הטופס התקבל בהצלחה.