חיפוש
לקניה!

תורמים לאנוש

גידי גוב, דני סנדרסון, ירון ברובינסקי, צופית גרנט וחברים, במופע ההתרמה השנתי של עמותת אנוש. יום א',24.11.2019 בהיכל התרבות תל-אביב

X
כל הסיפור
קנו עכשיו
חוות דעת גולשים

אנוש, העמותה הישראלית לבריאות הנפש, המובילה בישראל בתחום שירותי טיפול ושיקום למתמודדים עם מגבלה נפשית בקהילה, מזמינה את הציבור הרחב לקחת חלק באירוע ההתרמה השנתי של העמותה, שכל הכנסותיו יופנו להרחבה ופיתוח שירותי שיקום בקהילה ושירותי תמיכה בבני משפחותיהם של מתמודדים. 

 

את האירוע יובילו ירון ברובינסקי וצופית גרנט – נשיאת עמותת אנוש, ועל הבמה יופיעו הקומיקאי חנוך דאום וחברי כוורת לשעבר: גידי גוב, דני סנדרסון וחברים. 

 

מחיר כרטיס למופע החל מ-195 ₪. כל הכנסות האירוע יופנו לתמיכה במגוון שירותי השיקום, אותם מספקת 'אנוש' למתמודדים עם מגבלה נפשית, לבני משפחותיהם ולמאבק בסטיגמה. 

 

ד"ר הלה הדס, מנכ"לית עמותת אנוש: "בשנות פעילותנו הרבות באנוש, הוכחנו ששיקום בקהילה מצמצם משמעותית את הצורך באשפוזים בקרב מתמודדי נפש. נמשיך לפעול במלוא הכוח למען אוכלוסייה זו ונפעל להגברת הסינרגיה בין הטיפול לשיקום בתחום בריאות הנפש בישראל". 

מנכ"לית עמותת אנוש ד"ר הילה הדס. צילום איילה איבגי

 

מתי: 24.11.2019 בשעה 20:00

איפה: היכל התרבות תל אביב

כמה: 195 ש"ח - כל ההכנסות קודש לעמותת אנוש

 

לרכישת כרטיסים לאירוע >>

ואפשר גם בטלפון 054-7172254, או בדוא"ל: danay@enosh.org.il

 

* צילום גידי גוב ודני סנדרסון: שאול גולן

 

קצת על עמותת אנוש:

בישראל חיים כיום למעלה מ-250,000 אנשים המתמודדים עם מגבלה נפשית. אנוש – העמותה הישראלית לבריאות הנפש, מעניקה זה 40 שנה שירותי שיקום ושילוב פורצי דרך בקהילה למתמודדים עם מגבלה נפשית.

 

אנוש פועלת בתחומי הדיור, התעסוקה, החברה והפנאי והייעוץ למשפחות ובשנים האחרונות מפתחת העמותה גם שירותי טיפול ומניעה לצעירים. כיום מפעילה אנוש כ - 70 מרכזי שירות המעניקים סיוע ליותר מ – 6,000 מתמודדי נפש ומרכזי ייעוץ וסיוע לאלפי בני משפחה בכל רחבי הארץ. לעמותה 800 עובדים מקצועיים ומאות מתנדבים. אנוש היא הארגון המוביל בישראל בתחום השיקום והטיפול בקהילה בבריאות הנפש. השירותים ברובם ממומנים על ידי משרד הבריאות באמצעות סל שיקום.
 

עוד ב-מוזיקה ארכיון:
הפרטים שלי
הרשמה והתחברות:
לקוח חדש
לקוח רשום בויטרינה
או באמצעות:
שכחתי סיסמא
הרשמה לניוזלטר
תחומי עניין
פרסום בויטרינה

בעלי עסקים, מנהלי פרסום, יזמים ומקדמי אתרים - יש לכם מוצר או שירות חדש ומעניין? שימו אותו בויטרינה! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

תודה! הטופס התקבל בהצלחה.
צור קשר
תודה! הטופס התקבל בהצלחה.