חיפוש

קריאה לח"כים: הורידו את המשכורת שלכם לשכר המינימום!

עצומה חברתית חדשה קוראת לחברי הכנסת להיכנס תחת האלונקה ולהוריד את שכרם לגובה שכר המינימום בתקופת המשבר.

X
כל הסיפור
קנו עכשיו
חוות דעת גולשים

זה לא עניין של ימין או שמאל, זה לא עניין של דתיים מול חילונים, אשכנזים מול מזרחיים או שחורים מול לבנים. זה עניין של אנחנו העם מול הממשלה ומול נבחרי הציבור, שצריכים להראות סולידריות בעת המשבר הזה. בעוד מיליוני בתי אב בישראל נמצאים בסכנת משבר כלכלי חמור, חברי הכנסת, שכלל לא עבדו במשך חלק גדול מהשנה החולפת, ממשיכים לקבל את משכורתם (כ 44,000 ש"ח ברוטו בחודש), כולל העלאות קבועות, תנאים מופלגים, פנסיות, ביטוחים, לשכות, דוברים, עוזרים ועוד.

 

בוודאי הגיע אליכם בימים האחרונים לינק לחתימה על עצומה חברתית חדשה הקוראת לחברי הכנסת להוריד את השכר האישי שלהם לשכר המינימום למשך תקופה של שישה חודשים. כך נכתב בדף העצומה:

 

"מאות אלפי בתי אב, עצמאים ושכירים איבדו את מקום עבודתם בלי שום התראה מוקדמת. הסקטור היחיד שלא נפגע וגם לא נושא בנטל הוא שרות המדינה ובראשו הממשלה, שמסתמן שדווקא בימים אלו הולכת להיות הממשלה הגדולה והיקרה ביותר בתולדות המדינה. הגיע הזמן שחברי הכנסת יתנו דוגמא ויגלו מנהיגות. מדי ערב אנחנו רואים אותם - ראש הממשלה, השרים והמנכל"ים במסיבות עיתונאים, מדברים על גזירות חדשות ותוכניות לעזרה אבל בשום מקרה המשבר הזה לא נוגע אליהם אישית, לכל שאר האזרחים כן. צריך להזכיר להם, כי הם שכחו, שהם שם כדי לשרת אותנו ולא להיפך. יתכבדו ויורידו את שכרם מיידית, לשכר המינימום, ולו רק כדי להראות שגם הם "נכנסים מתחת לאלונקה".

 

עכשיו רק מעניין לראות אם העצומה הזו תצליח להגיע בכלל למודעות של חברי הכנסת והממשלה והאם יהיו להם האומץ והאמינות הציבורית להענות לעצומה ולהוריד את שכרם. 

 

לחתימה על העצומה, לחצו כאן >> 

עוד ב-דעות:
הפרטים שלי
הרשמה והתחברות:
לקוח חדש
לקוח רשום בויטרינה
או באמצעות:
שכחתי סיסמא
הרשמה לניוזלטר
תחומי עניין
פרסום בויטרינה

בעלי עסקים, מנהלי פרסום, יזמים ומקדמי אתרים - יש לכם מוצר או שירות חדש ומעניין? שימו אותו בויטרינה! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

תודה! הטופס התקבל בהצלחה.
צור קשר
תודה! הטופס התקבל בהצלחה.