חיפוש
לקניה!

מרעידים את העיר

פסטיבל תל אביב ווליום למוסיקה אלקטרונית מתקיים זו הפעם ה-3 בתל אביב והסצנה כולה כבר מתכוננת למרתון פסיכי של שלושה ימים של מסיבות עם כ-150 תקליטנים ב-25 מהמועדונים והדאנסברים המובילים בעיר.

מאת: מערכת ויטרינהפורסם ב: 15/01/2018
X
כל הסיפור
קנו עכשיו
חוות דעת גולשים

בין ה-13-10 לינואר יתקיים תל אביב ווליום TAV 2018, פסטיבל המוסיקה האלקטרונית הגדול בישראל. הפסטיבל נחלק לשניים – בבקרים תתקיים ועידת היום של תל אביב ווליום ובלילות יתקיימו אירועים אלקטרוניים בהשתתפות רשימה ארוכה ומכובדת של יוצרים, מוסיקאים ודיג'יים מובילים מישראל ומהעולם.

 

ביום: מדברים מוסיקה

 

ועידת היום של תל אביב, אשר תתקיים בין הימים רביעי לשישי ה-10-12 לינואר, תשמש כפלטפורמה ליצירת חיבורים עסקיים ונטוורקינג בתחום המוסיקה האלקטרונית.

 

 

באי הוועידה ייהנו מימים מלאי תכנים והרצאות על ידי מובילי התעשייה הישראלית ומרצים מחו"ל בנושאים רבים ומגוונים. בנוסף יוכלו באי הוועידה לקדם את משנתם בפני באי הוועידה האחרים באזורים המיועדים לבניית קשרים עסקיים ושיתופי פעולה הדדים.

 

במקביל, יתקיימו דיונים, פאנלים ושולחנות עגולים שיעלו על סדר היום סוגיות בוערות בתחום, כגון: זכויות יוצרים, חידושים טכנולוגיים ועוד, בהם:  

 

פסטיבל תל אביב ווליום  Master class - Managing a successful dj career 
תאריך: 10/1
שעה: 15:30-16:15
מארק לורנס, יו״ר האגודה הבינלאומית למוסיקה אלקטרונית (EFAM) מראיין את כריסטיאן סמית -   דיג'יי, מפיק שוודי ואחד היוצרים האלקטרונים המוערכים ביותר בסצנת הטכנו העולמית. הפאנל ייערך בשפה האנגלית.

 

בוקינג לאומי ובינלאומי
תאריך: 10/1 
שעה: 15:30-16:15 
מה קורה בגזרת הבוקינג המקומית והבינלאומית? דוברים : ירון דיפה - מנהל בוקינג עבור ברזילי קרו וגופים מובילים בתל אביב. פטרישה - מנהלת הבוקינג של דריק מאיי וסוכנות טראנסמט דטרויט, רולנד לסקר - מנהל הלייבל וסוכנות הבוקינג הגרמנית גט פיזקל, דומיניק סיילאן מאינרוורזין.

 

Renaat Vandepapeliere -  Master class
תאריך: 10/1
שעה: 16:15-17:00
המוח מאחורי לייבל העל R & S וצייד הכישרונות הגדול בהיסטוריה של המוזיקה האלקטרונית. מראיין מארק לורנס - יו״ר של האגודה למוסיקה אלקטרונית הבינלאומית (EFAM).

 

Get played – Get paid  
תאריך: 10/1
שעה: 17:00-18:00
פאנל זכויות יוצרים ותמלוגים עם פתרון טכנולוגי מוכח לבעיה שקיימת בשוק המוסיקה בישראל. הפאנל שירחיב בנושא זכויות היוצרים של האמנים – שי ברמן -  מנכ״ל איגוד המסעדות והבארים בישראל, ג'ייקוב קורץ -  יו״ר איגוד בעלי אולמות האירועים בישראל, מארק לורנס - יו״ר של האגודה למוסיקה אלקטרונית הבינלאומית (EFAM), עו"ד חן בניון - לוחמת למען המוסיקאים הישראלים ומומחית ממעלה ראשונה לזכויות יוצרים בישראל, יורי דוקטר  - הבעלים של dj monitor - ענקית הסטארט-אפ ההולנדי שמשנה את כל תעשיית המוזיקה האלקטרונית בעולם בעשור האחרון, ראלף בויגי  פרדייס -  הבעלים של פארדיס הפצה ברלין , אנה וולצוק-  בעלת מועדון הגגרין בתל אביב. הפאנל יערך בשפה האנגלית.

 

 The sound of Tel Aviv
תאריך: 10/1
שעה: 20:00-21:00 
לכל מקום בעולם יש צבע, טעם וסאונד שמאפיינים אותו. ברלין, איביזה, אמסטרדם ותל אביב כולן ערים פועמות עם גוון מוזיקלי שמייחד אותן בתוך הסצנה האלקטרונית העולמית. בפאנל הבא ריכזנו את כל המוחות מאחורי היצירה המקומית לשבת יחד לדבר על המקורות של הסאונד שלנו, ממה הם מורכבים? איך היוצרים הישראלים מתקבלים בחו״ל? לאן מועדות פנייה של היצירה האלקטרונית הישראלית? משתתפים נכבדים בפאנל : יותם אבני, ירון דיפה, זומבי, גיא מנצור, חן, איתמר שגיא ומנחה אדם טננבאום.

 

 Trends in the electronic music - ביט מאסטר סקול
 תאריך: 11.1
 שעה:  14:30-15:00  
בשנים האחרונות אנו עדים לשינויים מהירים החלים בעולם המוזיקה האלקטרונית. ז'אנרים אלקטרוניים וטרנדים חדשים מגיחים אל העולם ותופסים את קדמת הבמה, בעודם דוחקים ז'אנרים וותיקים אל השוליים. בפאנל ננסה לבחון את השפעת הטרנדים המתחלפים מזוויות שונות- דרך עיניהם של אומנים וותיקים ננסה  לבחון את השפעת הטרנדים על האומן והיוצר- האם הם משפיעים על עבודתם? האם כדאי להיות אומן "טרנדי" או להישאר בקו המוזיקלי שלך? כיצד מגיב הקהל לשינויי סגנון מוזיקלי של האומן אותו הם אוהבים?  ועוד. כמו כן נבחן את הנושא מנקודת התפישה של הלייבל- עד כמה לייבלים קשובים לרחשי התעשייה? האם הם נוטים לתת ביטוי לטרנדים חדשים? האם הם מחפשים את הטרנד הגדול הבא?

 

דוברים : Azax , רועי אנג’ל די ג’יי, ניגן בפסטיבלים ברחבי העולם  Painkiller , די ג'יי זומבי - הדיג'יי הותיק אלי בלטזן , Mr Black  יוליה אזריה -  סוכנות לניהול אומנים שייצגה מספר לייבלים בארץ באופן בלעדי. שיתפה פעולה עם הפסטיבלים הגדולים באירופה ביצירה ומכירה של חבילות להופעות.

 

פאנל בנושא פריצה
תאריך: 11/1
שעה: 15:30-16:00 
איך לפרוץ , מה לעשות, ומה לא לעשות כדי להישאר מקצועי לאורך זמן.  משתתפים : ברק ארגמן - תקליטן-כוכב-על שמנגן על הבמות הגדולות בעולם  מול מיליוני אנשים כל שנה.
דידי עזרא - סופרסטאר דיג'יי שנמצא במומנטום עשייה בצמיחה , דידי מנגן כל ערב בפני עשרות אלפים, וכל סופ״ש מקפץ בין שדות תעופה לפחות 3 הופעות במדינות שונות
סטס (וייב טרייב) - סטס מרניאנסקי אחד היוצרים החשובים בסצנת הטראנס הפסיכדלי המקומית, מוכר בעיקר בשם הבמה "Vibe Tribe".

 

בלילה: עושים מוסיקה 


בלילות הפסטיבל ועד שעות הבוקר המאוחרות, יתקיימו בעשרות מוקדי הבילוי החמים והייחודיים בתל אביב, אירועי לילה אלקטרוניים בהשתתפות רשימת ארוכה ומכובדת של יוצרים, מוסיקאים ודיג'יים מובילים מישראל ומהעולם, לסוף שבוע ארוך שכמוהו לא ידעו חובבי המוזיקה האלקטרונית בארץ. עם מעל 100 שעות ברציפות של מוסיקה אלקטרונית מכל הסוגים שתרעיד את כל יסודות העיר.

 

פסטיבל תל אביב - מועדון הבוטלג. צילום: Oart-Films

פסטיבל תל אביב ווליום במועדון הבוטלג. צילום: Oart-Films

 

אורחי הכבוד של הפסטיבל יהיו :RENAAT VANDEPAPELIERE   מבלגיה - הבעלים של אחד הלייבלים הכי מכובדים ברחבי העולם R&S RCORDS שבמהלך 30 שנות שיחרר נונסטופ מוסיקה מהאלבום הראשון של הפרודג׳יי ,אפאקסטווין, דרייק מאי, חואן אטקינס, ג׳יידי פלסטיקדריימס, רדיוסלייב, טייל אופ אס ועוד ועוד. 

 

יורי דוקטור מהולנד הבעלים של ענקית הסטארטאפ ההולנדי  dj monitor , מארק לורנס היו״ר של האגודה למוסיקה אלקטרונית הבינלאומית (EFAM) ,  CLAIRE  מבריטניה – אשת ארקדיה העכביש המפורסם בכל העולם, אילן פקטור, אסף סמואל , דידי ביזאר קונטאקט , ברק ארגמן (X-NOIZE, MAJOR7) , עדי לב , צ׳ופי, יסמין ווקס 

 

בנוסף ישתתפו: רני רונאל מד׳הפלוס, שירזי שמעון, דנה זיו, איתי הרפז, אייל גלדר מקילומבו, רגב אזאקס סינדרום, אמיר כהן, דור דקל, נתי גוזלן, זומבי, דדה נחמיאס, דורון לביטס מלב גרופ/ווארנר ישראל ועוד גיבורי תעשיה רבים מקומיים ובינ״ל. 

 

פסטיבל תל אביב ווליום. צילום: Oart-Films

תל אביב ווליום - הפסטיבל המוביל למוסיקה אלקטרונית. צילום: Oart-Films

 

ברשימת המועדונים והברים: הבוטלג, הבלוק, הפאסאז׳, האלפהבת, הספוטניק, סליפרס, האזור, אברהמס-הוסטל, אבראקסס, קן-הקוקיה, גגרין, האוזן-בר, בוקסא, וודו, גימיי וו, לבוניטן7, הפסנתר, בובה, האוצר...ועוד 

 

לדברי אדם יחיאל, היזם והמייסד של תל אביב ווליום: "תל אביב ווליום נוצר במטרה לפתח את התרבות במוסיקה והבילוי המקומית, לקדם את האמנים הישראלים, לעזור לעסקים המקומיים ולמשוך תיירות מוסיקה אלקטרונית לישראל בתקופת החורף החלשה, וכיום ממשיכים כל שנה להרים ולדחוף קדימה את הנישה הצעירה לכדי תעשיה בוגרת מבוססת שיתוף-פעולה בקהילה הכי קריאטיבית בארץ כיום".

 

 

 

עוד ב-פסטיבלים:
הפרטים שלי
הרשמה והתחברות:
לקוח חדש
לקוח רשום בויטרינה
או באמצעות:
שכחתי סיסמא
הרשמה לניוזלטר
תחומי עניין
פרסום בויטרינה

בעלי עסקים, מנהלי פרסום, יזמים ומקדמי אתרים - יש לכם מוצר או שירות חדש ומעניין? שימו אותו בויטרינה! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

תודה! הטופס התקבל בהצלחה.
צור קשר
תודה! הטופס התקבל בהצלחה.