חיפוש

קומבה - סרט חדש לילדים

קומבה הזברה יוצא למסע בחיפוש אחר הפסים החסרים שלו. בדרך הוא פוגש חברים חדשים, לומד הרבה מאוד על העולם ועל החיים בסאוונה וגם נלחם בכוחות הרשע

X
כל הסיפור
קנו עכשיו
חוות דעת גולשים
החיים הם לא רק שחור ולבן בשביל קומבה, זברה צעיר שנולד עם פסים רק על חצי מגופו. כשהעדר שלו, המאמין בהמון אמונות טפלות, מאשים אותו בבצורת הפתאומית שנפלה עליהם, יוצא קומבה למסע, בו הוא חובר ל"מאמה וי" נקבת גנו חצופה ול"ברדלי" יען ראוותני, על מנת למצוא את בור המים האגדי בו קיבלה הזברה הראשונה את הפסים שלה. במסעו האמיץ דרך מדבר הקארו הגדול, קומבה פוגש חיות נפלאות ומוזרות ועומד פנים מול פנים עם הנמר העריץ, "פנגו", בקרב ענקים כדי לזכות בפסים שלו. "כמה פסים צריכה זברה כדי להיות שלמה?" שאלה זאת עומדת בלב ליבו של המסע. האם קומבה ימשיך להתמקד בשוני שלו? באיזה נקודה הוא ירגיש באמת שלם עם עצמו? השם "קומבה" בא מהמילה "עור" בשפת הזולו, קומבה מגדיר את עצמו על פי מראהו החיצוני – הפסים על עורו. הוא רוצה להשתנות חיצונית ולקבל את כל הפסים שלו, אך במקום זה הוא צריך לאמץ את השוני שלו. מיעוט הפסים שלו מבדיל אותו משאר העדר ורק כשיראה את החוסר הזה כמשהו טוב, יוכל קומבה להסתכל מעבר לשוני הזה ולמצוא את האומץ לעזור לשאר החיות בקארו. סרט מהנה, מבדר ואיכותי עם הרבה מוסר השכל, דמויות משעשעות, מוסיקה טובה וגרפיקה מצויינת. מתאים ל: ילדים בגילאי 3-10 ציון במדד ויטרינה: 8.7 לצפייה בטריילר:  
הפרטים שלי
הרשמה והתחברות:
לקוח חדש
לקוח רשום בויטרינה
או באמצעות:
שכחתי סיסמא
הרשמה לניוזלטר
תחומי עניין
פרסום בויטרינה

בעלי עסקים, מנהלי פרסום, יזמים ומקדמי אתרים - יש לכם מוצר או שירות חדש ומעניין? שימו אותו בויטרינה! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

תודה! הטופס התקבל בהצלחה.
צור קשר
תודה! הטופס התקבל בהצלחה.