חיפוש

קותימאן וקרולינה

דריה ורד הלכה למופע של קותימאן אורקסטרה מארחים את קרולינה במרכז עינב בתל אביב והיא רוצה להגיד לכם שזה בכלל לא משנה אם מדובר באינדי, פיוז'ן או פאנק, זו פשוט מוסיקה טובה!

X
כל הסיפור
קנו עכשיו
חוות דעת גולשים
כחלק מרצף הופעות האינדי במרכז ענב לתרבות "Sit & Listen", נתגלגלה לידי האפשרות לקפוץ להופעה של "קותימאן אורקסטרה" מארחים את קרולינה. אינדי או פיוז'ן, פאנק או ג'אז או סתם בפשטות - מוזיקה מצוינת של גרוב מקצועי עם נשמה, וקרולינה. קרולינה היא אחת הזמרות היותר מעניינות שפועלות כאן לטעמי, מעבר ליכולות המוזיקאליות שלה, הגוון המיוחד והחזות הייחודית, לטעמי היא פשוט זמרת "בלוז" אמתית, בלוז בעברית, בלוז באנגלית, בלוז בסקאט מאולתר או כתוב – קרולינה נוגעת בקצוות של הנשמה, שלה ושל מי שמקשיב לה. במוצאי שבת נעימה, ואחרי שבוע רווי אלימות קיצונית (אפילו במחוזותינו) עלו על הבמה "הנקייה" והחפה מגינוני רוק או מגניבות ה"קותימאן אורקסטרה" – "קותי" ( שהוא-אופיר קותיאל) מנהיג ההרכב- קלידים, שחם אוחנה – בס ,אמיר ברסלר – תופים ,עידן K - כלי הקשה -ספי רמירז ציזלינג – חצוצרה, שלומי אלון - חליל וסקסופון, אייל תלמודי – סקסופון אדם שפלן – גיטרה. מהר מאוד התחילה חגיגה לאוזניים. הקהל היה מגוון מאוד, וקשת הגילאים הייתה רחבה ומעניינת. חשבתי שיהיה מעניין לראות איך הופעת גרוב כזאת מתפתחת במקום מעונב שכזה. ההרגשה הייתה שונה, הסאונד היה מצוין ובאמת התרכזתי בנגנים, בסולואים, כל פעם עקבתי אחרי מישהו אחר. ברור היה שזה לא המגרש הביתי שלהם אבל לאורך ההופעה נרשמה השתחררות משני הצדדים, שנסתיימה בריקודים סוערים מעבר לקשת הכיסאות. לסיכום, הסדרה "Sit & Listen", מציעה פגישה מעט שונה עם מוזיקה מצוינת ופחות סטנדרטית. האפשרות לשבת באולם ולהקשיב פותחת את הפרספקטיבה לגבי ההרכב ומאפשרת פגישה שונה עם החומרים לקהל שמכיר וכן פגישה חדשה לקהל של מרכז ענב. אין ספק שאגיע להופעות הבאות: בום פם - 5.3 גרדן סיטי מובמנט – 1.4 וכמובן אחכה לסדרה הבאה.
עוד ב-חדש במוזיקה:
הפרטים שלי
הרשמה והתחברות:
לקוח חדש
לקוח רשום בויטרינה
או באמצעות:
שכחתי סיסמא
הרשמה לניוזלטר
תחומי עניין
פרסום בויטרינה

בעלי עסקים, מנהלי פרסום, יזמים ומקדמי אתרים - יש לכם מוצר או שירות חדש ומעניין? שימו אותו בויטרינה! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

תודה! הטופס התקבל בהצלחה.
צור קשר
תודה! הטופס התקבל בהצלחה.