חיפוש
לקניה!

לחיות במודעות

הכירו את מיה רבינוביץ' - ישראלית שפיתחה קלפי מודעות מיוחדים שיכולים לסייע לצמיחה אישית של ילדים ומבוגרים, וגם ספר ילדים בתלת מימד שיחנך את ילדכם להיות שמחים בחלקם. כיום הקלפים והספרים של מיה מופצים ברחבי העולם ועכשיו הם גם כאן אצלנו במכירת השקה מיוחדת

מאת: מערכת ויטרינהפורסם ב: 10/07/2019
X
כל הסיפור
קנו עכשיו
חוות דעת גולשים

שנים של נדודים במדינות רחוקות, וחיבור לעולם הרוחני ולקלפי הטארוט, הביאו את מיה רבינוביץ' לחקור תרבויות. היא התחילה את מסעה בגיל עשרים בהתנדבות בבית יתומים בפואקרה, נאפאל ומשם לא הפסיקה ללמוד על התודעה האנושית.

 

כיום, רבינוביץ', בת 42, מתגוררת במרכז הארץ עם משפחתה, סופרת, מרצה, מנחה, מפעילה, מטפלת, מאסטרית בקלפים, זכתה להכרה בינלאומית בזכות סדרת קלפי הסודות שלה, שהפכה אותה למובילת דרך ומהוות השראה עבור מטפלים, יועצים, אנשי חינוך, אנשי רוח, הורים וילדים.

מיה רבינוביץ'

מיה רבינוביץ. חוקרת תודעה. צילום: עצמי

 

רבינוביץ' יצרה קלפי סודות לילדים ולמשפחה, קלפי סודות לנשים בלבד, קלפי סודות המזל וכתבה ספרי ילדים, הנמכרים כבר שנים באמצעות ההוצאות לאור הנחשבות בישראל, ברוסיה ובארה"ב:
 

קלפי סודות לילדים

מארז הכולל ספר וקלפים מצוירים מעולם האגדות: הפייה הרגועה, הילד המנצח את העקשנות, הילדים המתגברים ועוד. לכל קלף מותאם שיר בספר עם דוגמא מהחיים. הספר מתאים לשנים רבות וניתן להשתמש בעוצמת התכנים לפי הגיל. ניתן לשחק ביחד ולחוד, המטרה היא לחבור לעולם הילד, לצבוע אותו בעידוד ובשמחה. 
 

קלפ סודות

קלפי סודות לילדים.  99 ש"ח במקום 139 ש"ח  לרכישה לחצו כאן 

 

קלפי סודות היער

קלפי סודות היער:הם קלפים שנכתבו במיוחד לנשים כדי להעצים את כוחן. הקלפים נועדו לפתיחה יומיומית להתחבר לתדר גבוה, להרחיב את תחושת השפע ואת ההרגשה הטובה. סודות היער מאפשרים לפגוש את עצמך דרך שיר ולקבל הכוונה פרקטית על ידי הנחייה. המארז מכיל 43 קלפים, 36 קלפים לפעילות רוחנית ו-7 קלפי מידע לעצמה.

 

קלפי סודות היער

קלפי סודות היער. 75 ש"ח במקום 89 ש"ח  לרכישה לחצו כאן 

 

קלפי סודות המזל

בעולם הרוח יכולים "מזל" וקירובו להתפרש כמשיכת אור מבורך, אשר משמש את איכות חיינו. מקורות "קלפי סודות המזל" הם בהשראת חוכמה עתיקה מהסדרה הראשית וקלפי המלוכה בטארוט. קלפי סודות המזל נותנים כלים רוחניים ופרקטיים כדי לקיים מפגש מעמיק ומחזק עם עצמך, היכול להוביל אותך לתשובה ולהגיש לך עזרה לריפוי הדאגות בנושאי: עבודה, יחסים ועוד, ושומר את המקום הקרוב עם עצמך, חלון לרזיך, לרחשי לבך וחלומותיך הנשגבים. המארז כולל 38 קלפים מצוירים וספרון מצורף עם הסבר לכל קלף וקוד לחיבור לקוסמוס.

קלפי סודות המזל

קלפי סודות המזל. 117 ש"ח במקום 150 ש"ח  לרכישה לחצו כאן 

 

ספר הילדים "מסע בין ממלכות"

ספר תלת ממדי לילדים "מסע בין ממלכות" (מגיע עם משקפי תלת מימד) במרכזו אבירי השמש שרוצים לעבור לממלכת הירח, אך מהר מאוד מבינים שהכי טוב בממלכה שלהם, ממלכת השמש. הספר מקנה לילדים את הערך החשוב להיות שמחים בחלקם, וחווית הקריאה התלת מימדית הופכת את הסיפור לאטרקציה שרוצים לחזור עליה ושוב.
ספר המסעות לילדים מיה רבינוביץ

ספר הילדים בתלת מימד "מסע בין ממלכות". 55 ש"ח במקום 62 ש"ח  לרכישה לחצו כאן 

הפרטים שלי
הרשמה והתחברות:
לקוח חדש
לקוח רשום בויטרינה
או באמצעות:
שכחתי סיסמא
הרשמה לניוזלטר
תחומי עניין
פרסום בויטרינה

בעלי עסקים, מנהלי פרסום, יזמים ומקדמי אתרים - יש לכם מוצר או שירות חדש ומעניין? שימו אותו בויטרינה! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

תודה! הטופס התקבל בהצלחה.
צור קשר
תודה! הטופס התקבל בהצלחה.