חיפוש

שלושה מיליון חולים בקורונה ברחבי העולם

מספר חולי הקורונה בעולם ממשיך לעלות, אולם מספר החולים שמתגלים ביום הולך ופוחת. בארה"ב מספר החולים עומד על כמיליון בני אדם, וברקע, המדינות שנפגעו קשה מתחילות להתאושש, כאשר בכל העולם מתחילים להחזיר את המשק לפעילות

X
כל הסיפור
קנו עכשיו
חוות דעת גולשים

כשברקע ההקלות על הסגרים ברחבי העולם, מניין החולים בקורונה עבר אתמול (שני) את רף ה-3 מיליון – כך על פי סיכום שפורסם ברויטרס, ומניין המתים עומד על כ-205 אלף בני אדם. על פי הדוח, רק בארה"ב הגיע מספר החולים לכמיליון בני אדם.

 

מאז ההתפרצות בווהאן בתחילת השנה, הגיע מספר הנדבקים בעולם ל-3 מיליון בתוך פחות מ-4 חודשים. את המספר ניתן להשוות למספר האנשים הממוצע שמפתח מדי שנה מחלה קשה כתוצאה משפעת, ועומד על 3-5 מיליון בני אדם. 

 

בישראל, התגלו ביממה האחרונה 112 חולי קורונה חדשים, 96 מהחולים מונשמים, ו-126 בני אדם במצב קשה. מספר החולים שמצבם קל עומד על 7,947. רק בשבוע האחרון דווחו 82 אלף מקרים של חולי קורונה ביום, יותר מרבע מהם בארה"ב, וכ-43% באירופה. ביממה האחרונה עלה מספר המקרים ב-2.5%, השיעור היומי הנמוך ביותר בחודשיים האחרונים. השיא היה בחודש מרץ – אז מספר החולים עלה ביותר מ-10% ביום.

 

ברקע הנתונים, מדינות רבות נוקטות בצעדים ליציאה מהמשבר, משחררות את המשק ומקלות על הציבור. מספר מדינות באירופה שנפגעו קשה מהנגיף, בהן איטליה, צרפת וספרד, רשמו ירידה במספר החולים המתגלים ביום – אולם המספרים עדיין עומדים על כמה אלפים בכל אחת מהן.

עוד ב-ימי קורונה:
הפרטים שלי
הרשמה והתחברות:
לקוח חדש
לקוח רשום בויטרינה
או באמצעות:
שכחתי סיסמא
הרשמה לניוזלטר
תחומי עניין
פרסום בויטרינה

בעלי עסקים, מנהלי פרסום, יזמים ומקדמי אתרים - יש לכם מוצר או שירות חדש ומעניין? שימו אותו בויטרינה! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

תודה! הטופס התקבל בהצלחה.
צור קשר
תודה! הטופס התקבל בהצלחה.