חיפוש

שמרו על הביצים שלכם

לוק&לוק, המותג הבינלאומי לקופסאות אחסון מזון, משיק קופסא ייעודית לאחסון ביצים שתעזור לכם לשמור על הביצים

X
כל הסיפור
קנו עכשיו
חוות דעת גולשים

כולנו מכירים את העובדה כי תא אחסון הביצים במקרר מוגבל ל-12 ביצים. יכולת האלתורים מתחילה כאשר אנו צורכים יותר מתריסר ביצים. קערות או לחילופין תבניות קרטון ישנות בהן נמכרות הביצים - מהוות חלופה לאחסונן של אלה. מעתה, לא עוד פשרה על פיתרון זמני כי אם קופסא ייעודית לאיחסון הביצים. על פי הנחיות משרד הבריאות, ביצים יש לשמור אך ורק בקירור ויש להוציאן רק בסמוך לשימוש. מותג קופסאות המזון הבינלאומי לוק&לוק הידוע ביכולת האטימה הודות לפסי הסיליקון וארבעת כנפי נעילה ההרמטים, משיק מארז אחסון חדש וייעודי לביצים. התבנית מאפשרת איחסון ל- 12 ביצים והיא מעוצבת בדומה לאריזות החד פעמיות בהן משווקות הביצים. בלוק&לוק ממליצים כי אחסונן של הביצים יעשה כאשר החלק הצר שלהן יהיה כלפי מטה בשקערוריות, וכך הוא יבטיח את שלמותן.

דבר המערכת:

קיבלנו לבדיקה את המוצר החדש ואנחנו ממש מרוצים ממנו. מהר מאוד הוא הפך להיות הידיד והחבר הקרוב שלנו במקרר. השדרוג שבמעבר מקופסת הקרטון של הסופר לאריזת הפלסטיק הנכונה, פשוט שינתה לנו את החיים (בכל מה שקשור לביצים בכל אופן) מומלץ וכייפי.

ציון במדד ויטרינה: 8.8

מחיר: 42 ₪ להשיג ב: רשתות השיווק ברחבי הארץ.  

עוד ב-טרנדים בעיצוב:
הפרטים שלי
הרשמה והתחברות:
לקוח חדש
לקוח רשום בויטרינה
או באמצעות:
שכחתי סיסמא
הרשמה לניוזלטר
תחומי עניין
פרסום בויטרינה

בעלי עסקים, מנהלי פרסום, יזמים ומקדמי אתרים - יש לכם מוצר או שירות חדש ומעניין? שימו אותו בויטרינה! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

תודה! הטופס התקבל בהצלחה.
צור קשר
תודה! הטופס התקבל בהצלחה.