חיפוש

תערוכת צילום

כשאמן ישראלי ואמנית גרמניה נפגשים כדי להחליף רשמים על תרבויות, התוצאה מיוחדת במינה. מבט אל התערוכה "עקבות" בגלריה "מקום לאמנות"

X
כל הסיפור
קנו עכשיו
חוות דעת גולשים
הצלם הישראלי דניאל צצ'יק והאמנית הגרמניה לואיזה שרודר , משתפים פעולה והתוצאה היא תערוכת צילום חדשה Traces / עקבות / Spuren; בגלריה "מקום לאמנות". התערוכה מתקיימת כחלק מאירועי היובל ליחסי גרמניה ישראל בתמיכת מכון גתה, ומתארת ומסכמת מסע פיזי ומטאפורי לאמן ישראלי ואמנית גרמניה. שני האמנים יצרו שני מסלולים של מחקר חזותי, כל יוצר הביט בתרבות ההפוכה לו בכלי הצילום, בתיעוד כמו היסטורי. תערוכת צילום מתוך התערוכה. צילום: דניאל צ'ציק דניאל צ'צ'יק הוא צלם ישראלי עטור פרסים, ולואיזה שרודר – אמנית רב תחומית מבטיחה מגרמניה. התערוכה היא סופו של תהליך מפגש תרבויות, כאשר היא מתעדת את נשות הקיבוץ, והוא את העיר המבורג, כפי שמשתקפת בעיניו. תערוכת צילום מתוך התערוכה. צילום: לואיזה שרודר תערוכת צילום מתוך התערוכה. צילום: צילום דניאל צ'ציק מתי: החל מ19.11.15 20:00, שני -חמישי: 11:00-18:00 , שישי- שבת: 10:30-14:00 איפה: מקום לאמנות, קרית המלאכה, שביל המרץ 6, תל אביב
הפרטים שלי
הרשמה והתחברות:
לקוח חדש
לקוח רשום בויטרינה
או באמצעות:
שכחתי סיסמא
הרשמה לניוזלטר
תחומי עניין
פרסום בויטרינה

בעלי עסקים, מנהלי פרסום, יזמים ומקדמי אתרים - יש לכם מוצר או שירות חדש ומעניין? שימו אותו בויטרינה! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

תודה! הטופס התקבל בהצלחה.
צור קשר
תודה! הטופס התקבל בהצלחה.