חיפוש

50 גוונים של לבן

הקיץ הזה תלבשי לבן, ולא רק לשבועות. החג הכי לבן משתלב באופנה הישראלית

X
כל הסיפור
קנו עכשיו
חוות דעת גולשים

חג שבועות הוא חגו של הצבע הלבן, אנחנו אוכלים גבינות לבנות ועוגות גבינה, וכמובן לובשים לבן, הצבע הלבן הוא קלאסי, סולידי ותמיד מתאים.

איזבל מארנט, יח"צ פקטורי 54

זהו צבע שלא רק שמסמל חגיגיות וניקיון המאפיינים את החג, הוא מסמל גם תמימות, קדושה, אמונה, כבוד, טוהר, שלווה, נתינה, וכמובן סמליות להתחלות חדשות ובתרבויות רבות כלה לובשת לבן ביום חתונתה. 

יח"צ סטרדיווריוס

להבדיל אלף הבדלות בהודו לובשים לבן בטקסי לוויה, והבודהיסטים לובשים לבן בימי האבל.

ביהדות הצבע הלבן קיבל מעמד של קדושה כששימש לבגדי הכוהנים, הצבע הלבן הוא בעצם אכרומטי(חסר צבע) ואינו בלעדי לחג השבועות, נהוג ללבוש לבן גם בראש השנה ובליל הסדר, אולי כי מעבר לטוהר ולהתחדשות, הלבן הוא צבע של התחלות חדשות, והוא פותח לנו את הדרך לדברים חדשים.

צילום יח"צ קסטרו

יש משהו מאוד מרגיע בללבוש צבע לבן, הוא גם פשוט וגם אלגנטי, הוא נייטרלי וככזה הוא משתלב בהרמוניה עם כל צבע מקשת הצבעים, אבל יש אבל, צריך להימנע מלבישת מכנסיים לבנים עם חולצה שחורה או כהה, ההיפך דווקא עובד טוב. 

צילום: יח"צ פרפואה

הלבן זכה לשלל תתי גוונים, לבן שלג, לבן שמנת, לבן חלבי, לבן פנינה, לבן שבור ועוד, מאחר ולהתאים שני גוני לבן זה בערך כמו להתאים שני גוני שחור, כדאי להשתמש בחגורה או בסרט כדי לטשטש את ההבדלים. לטקסטורות כמו אריגים שונים, סריגים ורקמות של לבן על לבן יש גם אמירה אופנתית.

צילום יח"צ טופ שופ

כאשר לובשים לבן מכף רגל ועד ראש יש בכך אמירה ובולטות מובהקת. לבן מכניס אור לכשאת לבשוה בלבן לא נית להתעלם מכך שנכנסת לחדר.
הלבן הולם מאוד גם את הקיץ הישראלי הלם, הוא בהיר וקליל ומשדר קיציות.

 

צילום ראשי: דודי חסון לגולף

עוד ב-מה ללבוש:
הפרטים שלי
הרשמה והתחברות:
לקוח חדש
לקוח רשום בויטרינה
או באמצעות:
שכחתי סיסמא
הרשמה לניוזלטר
תחומי עניין
פרסום בויטרינה

בעלי עסקים, מנהלי פרסום, יזמים ומקדמי אתרים - יש לכם מוצר או שירות חדש ומעניין? שימו אותו בויטרינה! השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

תודה! הטופס התקבל בהצלחה.
צור קשר
תודה! הטופס התקבל בהצלחה.